FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Naše týmy


Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 137 (12%)
Obránci 65 (6%)
Záložníci 94 (8%)
Útočníci 362 (33%)
Realizační tým 448 (41%)
Celkový počet hlasů: 1106

Rozpis a výsledky zápasů

Rozpis utkání B-týmu mužů:

I.B třída v sezóně 2018/2019

                          

Jaro 2019:

16. kolo 10.03. 14:30 hod TJ SOKOL PÍSNICE - FK Újezd nad Lesy "B"

17. kolo 16.03. 15:00 hod Spartak Kbely - FK Újezd nad Lesy "B"

18. kolo 23.03. 15:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - PARTISAN PRAGUE F.C.

19. kolo 31.03. 15:30 hod FC Háje Jižní Město "B" -  FK Újezd nad Lesy "B"

20. kolo 06.04. 16:30 hod FK Újezd nad Lesy "B" - SK Hostivař "B"

21. kolo 14.04. 13:00 hod SK Třeboradice "B" - FK Újezd nad Lesy "B"

22. kolo 19.04. 17:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - SK Union Vršovice

23. kolo 27.04. 17:00 hod FK Klánovice - FK Újezd nad Lesy "B"

24. kolo 04.05. 17:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - ČAFC Praha "B"

25. kolo 11.05. 17:00 hod SK Ďáblice "B" - FK Újezd nad Lesy "B"

26. kolo 18.05. 17:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - TJ Spoje Praha

27. kolo 25.05. 10:45 hod TJ JUNIOR PRAHA - FK Újezd nad Lesy "B"

28. kolo 01.06. 17:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - ČZU Praha

29. kolo 08.06. 17:00 hod Sokol Dolní Počernice - FK Újezd nad Lesy "B"

30. kolo 15.06. 14:30 hod FK Čechie Dubeč - FK Újezd nad Lesy "B"

                         

Podzim 2018:

  1. kolo 05.09. 17:30 hod FK Újezd nad Lesy "B" - TJ Sokol Písnice 

  2. kolo 18.08. 10:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - Spartak Kbely

  3. kolo 25.08. 17:00 hod Partisan Prague F.C - FK Újezd nad Lesy "B" (ČAFC UMT)

  4. kolo 01.09. 17:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - FC Háje Jižní Město "B"

  5. kolo 09.09. 17:00 hod SK Hostivař "B" - FK Újezd nad Lesy "B"

  6. kolo 15.09. 16:30 hod FK Újezd nad Lesy "B" - SK Třeboradice "B"

  7. kolo 23.09. 16:30 hod SK Union Vršovice "B" - FK Újezd nad Lesy "B"

  8. kolo 28.09. 16:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - FK Klánovice

  9. kolo 07.10. 17:00 hod ČAFC Praha "B" - FK Újezd nad Lesy "B" (ČAFC UMT)

10. kolo 13.10. 15:30 hod FK Újezd nad Lesy "B" - SK Ďáblice "B" 

11. kolo 20.10. 11:00 hod TJ Spoje Praha - FK Újezd nad Lesy "B"

12. kolo 27.10. 14:30 hod FK Újezd nad Lesy "B" - TJ Junior Praha

13. kolo 04.11. 14:00 hod ČZÚ Praha - FK Újezd nad Lesy "B"

14. kolo 11.11. 14:00 hod FK Újezd nad Lesy "B" - Sokol Dolní Počernice

15. kolo 18.11. 13:30 hod FK Čechie Dubeč - FK Újezd nad Lesy "B"                       

 

Kompletní rozpisy zápasů jsou k nahlédnutí zde:

FOTBAL.CZ:
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/32d536bd-4a14-427d-b39b-a06e880c983d
FOTBALPRAHA.CZ:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/zapasy/77-a3b-1-b-trida-skupina-b-muzu?id_season=2018&id_team=9&id_round=999