Pohár PFS ve středu 22.9.2010

Prohra v poháru!

PSK Union (I.A tř.) – FK Újezd nad Lesy 2:1 (0:0)
Branka: P. Kovář

Sestava:
Mašín – Daníček (Sochovič), Minář, Krejča, Bílek – Kohout, Moudrý – Veselý (Doležal), Kovář P., Kovář M. – Mareš V. (Fliegel)

Některá jména v sestavě sice napovídají, že se jednalo o kombinované mužstvo, ale i tak jsme všichni očekávali, že i v této sestavě bychom měli být schopní jít v poháru dál a na Unionu vyhrát. No ukázalo se, že opak je pravdou.

První poločas se odehrával většinou na domácí polovině hřiště a jenom sporadicky jsme pouštěli soupeře k našemu velkému vápnu. Soupeř byl sice neškodný, ale naši hráči nedokázali směrem dopředu vůbec nic kloudného vymyslet. Pár šancí, které jsme si vypracovali jsme trestuhodně zahodili a tak se odcházelo do šaten za bezbrankového stavu.

Ze začátku druhého poločasu jsme se chvíli hledali, ale pak se nám začaly dařit malinko rychlejší kombinace i kolmé přihrávky směrem dopředu. A po jedné takovéto kolmici jsme se i zásluhou P. Kováře dostali do vedení – 1:0. Pak jako bychom se spokojili s tímto stavem a místo toho, abychom soupeře dorazili druhým gólem, zbytečně jsme se věnovali individuálním akcím. Následovaly zbytečné ztráty míče ve středu hřiště, z toho pak pramenily i chyby v naší obraně a soupeř pak v posledních 8 minutách dokonale otočil výsledek ve svůj prospěch. My jsme se už pak nedokázali zvednout, abychom alespoň srovnali skóre a pokusili se o postup v penaltovém rozstřelu.

Nezbývá nám tak nic jiného než popřát soupeři k vítězství a postupu a na naší straně si položit otázku, co s tím dál? Určitě nás ale čeká spousta tvrdé práce a trpělivosti…a možná hned tento víkend i nějaké změny v sestavách!

Nominace na utkání A i B mužstva o víkendu:

„A“ v neděli proti Motorletu „B“:

Kopecký, Šrámek, Daníček, Minář, Krejčí, Krejča, Otopal, Kohout, Moudrý, Doležal, Zahradník L., Zahradník T., Hladík, Kovář P., Fliegel, Frýda

„B“ v sobotu proti Junioru „B“:

Mašín, Šrámek, Bílek, Sochovič, Krejča, Mareš P., Ryšavý, Bareš, Moudrý, Scherks, Kohout, Veselý, Kovář M., Mareš V., Džilič

Štefan Krížo