Muži A-tým FK Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 3:1 (1:0)

Program k tomuto zápasu si můžete prohlédnout zde.

FK Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 3:1 (1:0)

góly: 33´Frýda, 65´ a 68´Šiška - 53´Pulkert

sestava FK Újezd nad Lesy:
Šrámek - Bílek, Minář, Otopal, L.Zahradník - Doležal (78´Hladík), Šiška, P.Kovář, Daníček - Maleňák, Frýda (77´Kohout)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Před zápasem bylo jasné, že vítězství v tomto utkání, znamená definitiví potvrzení přeboru i pro další sezónu. Tento fakt jako by na naše borce dolehl a úvod utkání byl velmi rozpačitý. Uklidnění do našich řad přinesla první branka, kterou vsítil - kdo jiný než - Jan Frýda. Soupeře jsme, od této chvíle, do žádných velkých šancí nepouštěli a do kabin jsme odcházeli s vedením 1:0. S cílem kontrolovat vývoj utkání a vstřelit další branky jsme nastoupili do druhého poločasu a je nutno vyzdvihnout fakt, že poměrně sťastné varovnání soupeře nás nikterak nerozhodilo. Ba co víc jako by stav 1:1 naše hráče vybičoval k větší aktivitě a od 60 minuty jsme předváděli velmi dobrou hru, která byla korunována gólovou pětiminutovkou, kdy obě branky vstřelil Pavol Šiška. Další branky jsme již z vypracovaných šancí nevstřelili a tak po závěrečném hvizdu sudího, jsme se mohli radovat z faktu, že úkol, který jsme všichni měli po 7.kole - záchrana v přeboru - je splněn.

Hodnocení hráčů: Šrámek 6,5 - Bílek 6 - Otopal 6 - Minář 6 - Zahradník 6,5 - Daníček 6 - Kovář 6 - Šiška 7,5 - Doležal 6 - Maleňák 6,5 - Frýda 5,5