Muži A-tým FK Újezd nad Lesy - Loko VLTAVÍN, a.s. B 4:1 (2:0)

FK Újezd nad Lesy - Loko VLTAVÍN, a.s. "B" 4:1 (2:0)

góly: 26´Kovář, 41´Frýda, 71´Maleňák, 75´Šiška - 83´Federico

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Minář, Otopal, L.Zahradník - Doležal (78´Hladík), Šiška, P.Kovář, Daníček - Maleňák (87´Moudrý), Frýda (81´Kohout)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Po úvodních dvaceti minutách mohli vést hosté tři nula a nikdo by se nemohl divit. Hráči Vltavínu ve všech činnostech převyšovali naše hráče, kteří asi svá předsevzetí o hře v pohybu a agresivitě nechali v kabině. Vázla komunikace i kombinace, ale naštěstí hned z první akce jsme skórovali - po centru Petra Kováře se přičinil Jan Frýda, aby míč skončil v síti hostujícího gólmana. Po dalších deseti minutách jsme předvedli další povedenou akci po levé straně a Frýda prokázal, že mu to na jaře střílí. Taktika do druhé půle byla taková, že defenzivní činnost bude velmi pozorná a budeme se snažit do otevřené obrany soupeře pronikat rychlými brejky, což se zcela naplnilo a díky střelecké pohotovosti Jirky Maleňáka a Pavola Šišky navýšili stav na 4:0, což hosté, kteří snížili až v poslední minutě, těžko skousávali.

Hodnocení hráčů: Havel 5,5 - Bílek 5,5 - Minář 6 - Otopal 6,5 - Zahradník 6 - Daníček 5,5 - Šiška 6,5 - Kovář 6 - Doležal 6 - Frýda 6,5 - Maleňák 6