Muži A-tým FK Újezd nad Lesy - Sokol Cholupice 1:1 (1:0)

FK Újezd nad Lesy - Sokol Cholupice 1:1 (1:0)

góly: 12´Daníček - 71´(penalta) Masner

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Minář, Otopal, L.Zahradník - Hladík (55´Doležal), Šiška, P.Kovář, Daníček - Maleňák, Frýda

Hodnocení trenéra Karla Svobody:

Zbytečně ztracené body se soupeřem, který přijel s uspávací taktikou a my jsme se velmi ochotně jí přizpůsobili! V tomto zápase naši borci hráli dobře a se zájmem jen v úvodní a poslední čtvrthodině a to je málo!!! Poměrně brzy jsme v utkání skórovali - Honzou Daníčkem běžela 12 minuta - a tato branka jako by přinesla do našich řad až přílišné uspokojení a klid. Místo abychom hráli kombinačně a v pohybu, byli jsme statičtí a zbytečně jsme míče nakopávali. V zápase chyběla našim útočníkům kvalitní přihrávka od záložní řady, která navíc neměla ani dobré procento získaných odražených míčů. Soupeř vyrovnal z penalty - podivně posouzený souboj Radka Havla s útočníkem soupeře, tento verdikt odpovídal celkovému výkonu hlavního sudího - a remízu už soupeř udžel, přesto že naši hráči měli v závěrečných minutách solidní příležitosti ke skórování - Martin Doležal, Pavol Šiška. V tomto utkání jsme své fanoušky příliš nepotěšili.

Hodnocení hráčů: Radek Havel 5,5 - Petr Bílek 5,5 - Tomáš Otopal 5,5 - Darius Minář 6,5 - Lukáš Zahradník 5,5 - Petr Kovář 5 - Pavol Šiška 5 - Vlasta Hladík 5 - Jan Daníček 6 - Jan Frýda 5,5 - Jiří Maleňák 5,5 - Martin Doležal 6