FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "A" FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice 2:1 (1:0)

FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice 2:1 (1:0)
                           
góly: 20´Kohout, 71´Bílek - 69´Klečák 
                        
                        
sestava FK Újezd nad Lesy:
Šrámek - Frydrych, Otopal, Minář, Daníček - Doležal, T.Zahradník (Bílek), Šiška, P.Kovář - Kohout (V.Mareš), Fliegel (Zeman)
                             
Připraveni na střídání: Mašín

                  

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalnews.cz :                  

Teď čeká Újezd skutečná výzva: zápas na hřišti lídra tabulky
Meteor B navzdory porážce s Libuší může být spokojen s trenérskou změnou během podzimní části, pro Újezd nad Lesy to však platí tuplovaně. Nový trenér Karel Svoboda vytáhl tým z Prahy 21 ze sestupových pozic, pod jeho vedením získal v sedmi zápasech 13 bodů. Zelenožlutí naposledy zdolali v dalším ze „šestibodových“ utkání celek Unionu Vršovice 2:1. A to jim chyběla jejich největší hvězda Frýda, po svém otci (hrával za Slavii) tak trochu „enfant terrible“ reagující ne vždy úplně racionálně. Tentokrát stál za vyloučení v předešlém utkání na Čafce.
                                     
A jak se tedy neobyčejně důležitý mač v Újezdě vyvíjel? Na vedoucí gól domácího Kohouta odpověděl po změně stran vršovický Klečák, hosté se však radovali jen chvilku, pouhé dvě minuty, než dal vítězný gól Újezdu Bílek. Deset minut přec koncem mohl znovu vyrovnat nejzkušenější hráč Unionu Jan Šimr, nedal však penaltu. Lajdalácky překopl branku.
                               
„Jednoznačně to zápas o šest bodů byl, a to nám také od počátku svazovalo nohy. Na velmi těžkém terénu šlo o duel plný osobních soubojů a chtěl bych vyzdvihnout přínos Kohouta a Fliegela. První z nich dokázal nahradit Frýdu, druhý zase přihrával na obě branky,“ řekl kouč vítězů Svoboda, evidentně spokojený s bilancí 4 – 1 – 2 za jeho působení. A to ještě Újezd ztratil oba prohrané zápasy s béčky Bohemians Praha i Loko Vltavín góly v samotném závěru střetnutí. „Vždy jsem optimistou a s optimismem hledím i k našemu poslednímu vystoupení na Aritmě. Tohle je tedy pro nás opravdová výzva – pokusit se dobýt hřiště vedoucího týmu tabulky,“ sdělil Svoboda.
                                  
Union Vršovice: Ty zlořečené penalty…
Vršovickému kormidelníkovi bylo o poznání hůř. „Tolik zkušený hráč jako Šimr a nedá penaltu. Jenomže my jsme ji nedali ani na Meteoru, kde jsme remizovali. Tak důležité zápasy a my se v nich zbytečně připravujeme o body. S devatenácti body bychom byli někde úplně jinde. Nedá se svítit, zbyl nám jen hořký pocit z úplně zbytečné prohry. Ztratili jsme remízové utkání. Na každý gól se moc nadřeme, protože nám chybí koncový útočník,“ řekl trenér Unionu Vršovice Přemysl Renský.
                    
Připravil: Denis Postler

Společně s tímto článkem si můžete přečíst hodnocení všech zápasů 14. kola pražského přeboru zde.