FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "A" ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 1:1 (1:1)

ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 1:1 (1:1)
                    
góly: Frýda

sestava FK Újezd nad Lesy:
Šrámek - Frydrych, L.Zahradník, Minář, Daníček - Kohout (Bílek), T.Zahradník (Šiška), Otopal, P.Kovář - Frýda, Fliegel (V.Mareš)
                         
Připraveni na střídání: Zeman, Mašín
                                   

                               
Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalnews.cz : 
                                  
Újezd nad Lesy byl blízko od vítězství na Čafce
O další bod zpět za Duklou B figuruje na třetí příčce tabulky ČAFC. Pokud by na své umělce zdolala Čafka v tomto kole o záchranu bojující Újezd na Lesy, už by v těchto dnech soutěž vedla. Záapas však skončil remízou 1:1. Následovat by měl dodatek, že Újezd získal v Záběhlicích senzační bod, tak tomu ale nebylo. Spíš tam dva ztratil.
                                        
„Hráli jsme špatně, nevytvořili jsme si žádnou šanci a nakonec z toho byl náš nejhorší podzimní výkon,“ řekl manažer ČAFC Miroslav Kaliba. Hosty poslal do vedení po dvaceti minutách hry jejich nejlepší střelec Frýda, o pouhých deset minut později ale poznal rub fotbalové slávy. Proti Újezdu byla odpískána údajně sporná penalta (za neúmyslnou ruku?) a Frýda viděl za protesty červenou kartu. Penalta se stejně kopala, proměnil ji domácí zadák Tomáš Kaliba. Na podzim se tak trefil už pošesté, z toho potřetí z bílého bodu.
                             
„Ta penalta byla velmi problematická. Pomezní rozhodčí žádnou ruku nesignalizoval, praporek nezvedl, ale hlavní rozhodčí vzal osud utkání do svých rukou a nařídil penaltu.. Tím také vrátil domácí do hry. Navíc přišla hloupá reakce Frýdy, který se nechal vyloučit. Byli jsme tak vlastně potrestáni dvojnásob. Kdyby nedostal červenou kartu, tak bychom s ním na Čafce vyhráli,“ uvedl trenér Újezdu Karel Svoboda. S tím ostatně souhla-sil i Kaliba st. „Pokud by hrál Frýda dál, asi bychom opravdu prohráli,“ přiznal manažer domácích. Zápas mohl nakonec ještě rozhodnout hostující Mareš, jenomže přestřelil.
                            
Do pozadí všech těchto událostí tak nakonec zapadl očekávaný start hostujícího útočníka Fliegela, jenž býval dříve kanonýrem Čafky. „Jeho motivace se týkala našeho vítězství, to by dal do placu karton šampaňského. Takhle po remíze dal alespoň tři lahve. Bod je ale opravdu strašně málo, navíc nám Frýda bude chybět v příštím zápase s Vršovicemi,“ sdělil kouč Újezdu. Pod Svobodovým vedením zelenožlutí výrazně zlepšili hlavně defenzivu, v šesti duelech totiž inkasovali jen čtyři góly a ke všemu dva z nich z penalt.
                         
Připravil: Denis Postler
                      
Společně s tímto článkem si můžete přečíst hodnocení všech zápasů 13. kola pražského přeboru zde.