Muži "A" Loko Vltavín a.s. "B" - FK Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)

Loko Vltavín a.s. "B" - FK Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Šrámek - Frydrych, L. Zahradník, Minář, Daníček - T. Zahradník (Doležal), Šiška (Otopal), Kovář P., Hladík - Frýda, Fliegel (V. Mareš)

připraveni na třídání: Kohout, Bílek, Zeman, Mašín

Komentář ke všem zápasům 11. kola pražského přeboru ze stránek fotbalnews si můžete přečíst zde!

Komentář k zápasu ze stránek www.prazskyfotbal.cz:

V Holešovicích v neděli fotbal plakal

Pohotová hlavička Leibla v předposlední minutě rozhodla, že tři body nakonec zůstanou v Holešovicích. Kdyby, ale existovala nějaká spravedlnost, tak si ani jeden z týmů nezasloužil za předvedený výkon snad ani bod. Fotbal v nedělním dopoledni doslova plakal.

První poločas se odehrával většinou uprostřed hřiště a ani jedno mužstvo si prakticky žádnou gólovou šanci nevypracovalo. Za zmínku snad stojí jen 33.minuta, kdy po rohu T. Krimláka došlo k závaru před Šrámkovou bránou, ale hostující obrana stačila hrozící nebezpečí včas zažehnat. Těsně před pauzou pak na druhé straně gólman Krayzel včasným vyběhnutím zmařil šanci dobře našlápnutému Frýdovi.
Po změně stran se úroveň fotbalu přece jen o něco zvedla, světlejších okamžiků bylo přesto jak šafránu. V 57.minutě si na pravé straně hostující Hladík šikovně narazil míč s Otopalem a z jeho centru pálil Fliegel jen do náruče Krayzela. O tři minuty později se ve vápně hostí dostal ke střele T. Krimlák, avšak pozorného Šrámka nepřekonal. Pak po uličce Otopala mohl otevřít skóre Frýda, ale Krayzel si s jeho ne příliš prudkou střelou poradil. V 78.minutě po faulu na Kováře měli hosté v dobré vzdálenosti výhodu přímého kopu, jenže L.Zahradník bránu minul. Vzápětí na druhé straně po centru Vyhnala pálil Vajner jen doprostřed brány a Šrámka nijak neohrozil. V 83.minutě se po přihrávce Fliegela objevil v čisté ložence střídající Doležal, ale Krayzela z několika kroků neprostřelil. Když už se zdálo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, udeřili z ničehož nic domácí. V 89.minutě si na Šimkův přetažený centr naběhl Leibl a nechytatelnou hlavičkou poslal hostující Újezd nad Lesy do kolen.

Karel Svoboda (Újezd nad Lesy): Těžko se to hodnotí, když dostaneme gól v 89.minutě. Byl to remízový zápas, bohužel nezvládli jsme koncovku. Minulý týden s Bohémkou jsme taky dostali branku v 87.minutě. Je to zklamání. Navíc je to soupeř, který byl na dostřel ve spodní polovině tabulky, takže veliká škoda. Zápas nebyl moc fotbalový. Bylo to o bojovnosti, o soubojích a žádné vyložené šance. My jsme měli snad jednu vyloženější než soupeř, ale neproměnili jsme ji. To šel Doležal sám a možná ta situace rozhodla.

Milan Šafr (Loko Vltavín B): Dnes by tomu zápasu víc slušela remíza. Jinak to byl nekoukatelný fotbal, já být v kůži diváka, tak bych asi zlomil hůl a na Lokádu bych už nevyrazil. Tyhle zápasy jsou pro nás strašně důležitý, co se týká morálky. Hráli jsme výborný fotbal a v závěru jsme přišli o body. Třeba na Libuši. Asi to má něco do sebe, že to štěstí si člověk vybere, když opravdu pracuje do konce a soupeře jsme nějakým způsobem nepřehráli. Jinak to byl remízový zápas, nezáživný, bez šancí. Doufám, že ten šťastný závěr nás odrazí k dalším bodům.

Loko Vltavín B - Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)
Branka: 89. Leibl

ŽK: 52. Valášek, 83. Vyhnal – 11. Hladík, 58. Frýda, 83. Minář
Rozhodčí: Severýn – Váša, Špivák Diváků: 50