Muži "A" FK Újezd nad Lesy - FK Meteor Praha VIII "B" 4:1 (3:0)

Program k zápasu si můžete prohlédnout zde.

FK Újezd nad Lesy - FK Meteor Praha VIII "B" 4:1 (3:0)

góly: 2´Doležal, 6´Daníček, 17´Kovář P., 74´Daníček

sestava FK Újezd nad Lesy:
Šrámek - L. Zahradník, Minář, Krejčí, Daníček - Doležal ( T. Zahradník ), Šiška, Kovář P., Hladík - Frýda ( Otopal ), Fliegel ( Mareš V. )

Připraveni na střídání: Kohout, Bílek, Zeman, Mašín

Nový trenér v Újezdu a psychologický nátlak na soupeře z Libně

V souboji posledních dvou týmů tabulky jasně dominoval Újezd nad Lesy, když přehrál Meteor B 4:1. Domácí se snažili už před výkopem rozhodit soupeře z Libně cedulí, jež zvala na zápas Újezd nad Lesy – Stodůlky. Vůči Meteoru to sice nebylo ani trochu sportovní, nicméně výsledek to jen stěží ovlivnilo.

Újezd vedl poprvé nový trenér Karel Svoboda, jenž přišel od týmu Vyšehořovic (jeho asistent Pavel Koten z Klecan). Do Újezdu ho doporočil „prozatímní“ kouč Štefan Krížo, jenž se chtěl vrátit ke svému B-týmu. „Měli jsme fantastický nástup do utkání a pak jsme vedení díky bojovnosti uhájili,“ pochvaloval si nový trenér Svoboda. Doležal, Daníček a Petr Kovář se postarali o vedení Újezdu 3:0 už v 17. minutě. Deset minut po změně stran sice Blažek z penalty snížil, ale čtvrt hodiny před koncem opět Daníček završil skóre na 4:1.

Zdálo by se, že ani nemůže být jiný cíl pro nového kouče Újezdu, než záchrana. Ale ne. „Nemáme vytyčený žádný cíl, ale já bych rád skončil s mužstvem do desátého místa,“ řekl našemu portálu Svoboda.

Připravil: Denis Postler
tento článek je ze stránek www.fotbalnews.cz a společně s hodnocením všech zápasů 8. kola pražského přeboru si ho můžete přečíst zde