Muži "A" FK Újezd nad Lesy - SK Motorlet Praha "B" 0:2 (0:0)

Program k zápasu si můžete prohlédnout zde.

Další ztráta našeho "A" doma!

FK Újezd nad Lesy - SK Motorlet Praha "B" 0 : 2 (0:0)

Sestava:
Šrámek – Daníček, Minář, Krejčí, Otopal – Zahradník L., Zahradník T. (Kohout) – Doležal, Kovář, Hladík – Frýda (Fliegel)

Na těžkém terénu a za stálého deště se hrál poměrně slušný fotbal. Hostující mladé mužstvo bylo určitě fotbalovější a v závěru mělo i více fyzických sil, naši kluci zase ale po delší době ukázali, že chtějí hrát a že se chtějí poprat o lepší výsledky než tomu bylo doposud. Od začátku se hrálo oboustranně s vysokým nasazením, první poločas byl poměrně vyrovnaný, bez větších šancí. Nám se bohužel už ve 20. minutě zranil Honza Frýda a museli jsme prvně střídat.

Druhý poločas byl ještě ze začátku vyrovnaný. Pak přišla přísně nařízená penalta ve prospěch hostujícího mužstva, kterou ale náš gólman Honza Šrámek zneškodnil. Hned z protiútoku jsme mohli zase skórovat my, když jsme nevyužili přečíslení 3 na 1. No a od cca 70. minuty nám už bohužel docházel dech. Po dvou zaváháních a nedůslednosti před naší bránou jsme 2 krát inkasovali a soupeř si po zásluze odvezl 3 body.

Nutno ale říct, že naši kluci bojovali, snažili se, nevypustili jediný souboj, no na tohoto soupeře to nestačilo. Hlavním problémem se ukázala zejména naše slabší fyzická připravenost, na které budeme muset rychle zapracovat.

Příští utkaní odehraje naše "A" v Hájích v sobotu dopoledne od 10,00 hod.

Štefan Krížo