FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži B-tým ABC Braník B – FK Újezd nad Lesy B 1:3 (0:0)

Vítězství a tři body za podprůměrný výkon!
                            

Neděle 5/6 - Bráník

ABC Bráník "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 3 (0:0)
               
Góly: Novotný Tomáš 3x
               

Sestava:
Džilič – Mára, Ryšavý, Zeman, Gruber –Lehuta, Moudrý - Sochovič (Bareš), Votánek (Čermák), Kovář (Novotný) - Křelina
                     
                       
V dalším mistrovském utkání jsme nastoupili souběžně s naším A mužstvem (doma proti ČAFC) proti soupeři, kterého první mužstvo také souběžně hrálo a navíc ještě bojovalo o postup do přeboru. Jak se ukázalo, tak spíše domácí měli více problémů se sestavou a měli k dispozici jenom 11 hráčů… v některých případech můžeme mluvit spíše o kusech do počtu! Určitě jsme sice nečekali žádnou procházku růžovou zahradou a úplně jednoduchou záležitost, ale přeci jen jsme měli na hřišti nějakou kvalitu a očekávali jsme, že si bez větších problémů poradíme. Nakonec ale průběh utkání a zejména prvního poločasu nám ukázal, že někdy to není jenom o kvalitě fotbalové, ale i o tolik zmiňovaném srdíčku a kolektivním pojetí fotbalu!!!
                   
První poločas byl z našeho pohledu hrozný… nevím, zda jsme nechtěli, nebo opravdu to letní počasí s teplotou hodně přes 30 stupňů na sluníčku způsobilo v hlavách hráčů něco úpalového!? Nedařilo se nic, hráli jsme bez pohybu, bez myšlenky - když jsme potřebovali chvíli míč podržet a rozehrát, tak jsme zbytečně nakopávali směrem nikam a nikomu, když bylo potřeba dát rychle míč od nohy, tak zase jsme zbytečně chtěli hrát do plných, utápěli se v kličkách. Šancí moc nebylo - 2x se ocitl v nadějnější pozici Kovi, ale zakončoval víc než zbrkle, jednou v náznaku šance byl Lehy, který ale nedosáhl na hezkou přihrávku Votyho (to byl z jeho strany asi jediný hezčí počin v první půli) a jenom lehce posunul míč do rukou domácího gólmana. Domácí se v podstatě k ničemu nedostali a gólmana jsme měli jenom do počtu.
                        
Druhý poločas byl po totálním přeskupení našich řad aspoň chvílemi o malinko lepší - ale opravdu jenom malinko! A to ještě spíše i kvůli tomu, že některým domácím hráčům totálně docházely síly. Konečně se nám prosadil náš loňský střelec Tomáš Novotný, který nastoupil sice jenom do druhé půle, ale i tak nasázel domácím čistý hattrick! Snad mu to vydrží i do posledních dvou utkání. Ale herně opět nic moc - na jedné straně se nám sice povedlo pár hezkých akcí, ale vzápětí nepochopitelné chyby a fotbalově nefotbalové kousky, které se jen tak nevidí!!! Škoda pak v závěru ještě i zaváhání v obraně a inkasovaného gólu (i když po jasném ofside domácích) na konečných 3:1 pro nás.
                      
Takže snad kromě už zmiňovaného hattricku Tomáše, nemáme se moc čím chlubit!!! V posledních dvou utkáních (proti prvním dvěma mužstvum tabulky Hostivaři a Admiře "B") by se nám takový výkon opravdu nemusel vyplatit!!!!!
               

K dalšímu mistrovskému (poslednímu jarnímu domácímu) utkání nastoupí naše "B" v sobotu 11/6 proti druhému týmu tabulky Hostivaři, začátek utkání v 17:00 hod. (sraz hráčů na hřišti v 16:00).
                   

Štefan Krížo