FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

Muži B-tým FK Újezd nad Lesy B - FC Tempo Praha B 3:0 (1:0)

Další jasné vítězství a držíme třetí místo!
       
     
Neděle 29/5 - Újezd

FK Újezd nad Lesy „B“ - FC Tempo "B" 3 : 0 (1:0)
          
Góly: Votánek, Křelina a Hladík
                

Sestava:
Šrámek – Sochovič, Mareš, Zeman, Mára (Gruber) – Moudrý, Kohout (Ryšavý) - Hladík, Votánek, Kovář - Křelina (Novotný)
             
Připraveni ještě byli: Lehuta a Pajaziti
         
          
Vzhledem k tomu, že soupeř přijel opravdu s "B" mužstvem, protože jejich "A" hrálo na Meteoru, očekávali jsme spíše jednodušší záležitost. A navíc ještě neběžela ani pátá minuta utkání a už jsme vedli 1:0! Rozehrávali jsme rohový kop z pravé strany, míč si postavil k praporku Voty a ani nepotřeboval dalšího spoluhráče k tomu, aby dopravil míč přímo do hostující sítě! Překvapil tím všechny přítomné a možná i sám sebe, jak hezky zapadl míč za záda hostujícího gólmana. No a samozřejmě i tento gól byl výzvou pro další kanonádu… ta se ale nekonala! A byli jsme rádi, že jsme tento stav udrželi do konce první půle, protože opět se proti nám kopala penalta - hostující hráč ale netrefil bránu! Chvílemi jsme se nestačili divit, co s námi 3-4 "fotbalisti" z hostujícího mužstva vyváděli!!!
             
Naštěstí druhý poločas byl aspoň o malinko lepší - povedly se nám hlavně dvě gólové akce, na konci první stál Kuba Křelina - lépe řečeno Kuba si skvěle naběhl na prudký centr od Vlasty Hladíka, kterého vyslal hezkou uličkou do úniku po pravé lajně Vráťa Kohout a doklepával i na hranici sebeobětování u vzdálenější tyče do prázdné brány - 2:0. Druhá akce opět za účasti Vlasty, tentokrát narážečka s Jirkou Ryšavým a sám Vlasta zakončil prudkou střelou přes celou bránu do tyče a od ní do sítě… konečný výsledek 3:0.
                      
Nakonec teda jasné vítězství, tři body a držíme hezké třetí místo v tabulce. Herně ale opět nic moc! Zdá se, že opravdu k tomu, abychom hráli aspoň trochu pohledně a ukázali malinko fotbalovosti, musíme mít odpovídajícího soupeře. Proti slabším soupeřům se nám bůhví jak moc herně nedaří - dáme gól a je konec! Tak uvidíme co příště…???
                      

Další utkání venku opět v nědeli 5/6 od 17,00 hod. proti ABC Braník "B". Sraz hráčů tam na hřišti v 16,00 hod., odjezd z Újezda v 15,15 hod.

          
Štefan Krížo