Muži B-tým FK Újezd nad Lesy B - FC Tempo Praha B 3:0 (1:0)

Další jasné vítězství a držíme třetí místo!

Neděle 29/5 - Újezd

FK Újezd nad Lesy „B“ - FC Tempo "B" 3 : 0 (1:0)

Góly: Votánek, Křelina a Hladík

Sestava:
Šrámek – Sochovič, Mareš, Zeman, Mára (Gruber) – Moudrý, Kohout (Ryšavý) - Hladík, Votánek, Kovář - Křelina (Novotný)

Připraveni ještě byli: Lehuta a Pajaziti

Vzhledem k tomu, že soupeř přijel opravdu s "B" mužstvem, protože jejich "A" hrálo na Meteoru, očekávali jsme spíše jednodušší záležitost. A navíc ještě neběžela ani pátá minuta utkání a už jsme vedli 1:0! Rozehrávali jsme rohový kop z pravé strany, míč si postavil k praporku Voty a ani nepotřeboval dalšího spoluhráče k tomu, aby dopravil míč přímo do hostující sítě! Překvapil tím všechny přítomné a možná i sám sebe, jak hezky zapadl míč za záda hostujícího gólmana. No a samozřejmě i tento gól byl výzvou pro další kanonádu… ta se ale nekonala! A byli jsme rádi, že jsme tento stav udrželi do konce první půle, protože opět se proti nám kopala penalta - hostující hráč ale netrefil bránu! Chvílemi jsme se nestačili divit, co s námi 3-4 "fotbalisti" z hostujícího mužstva vyváděli!!!

Naštěstí druhý poločas byl aspoň o malinko lepší - povedly se nám hlavně dvě gólové akce, na konci první stál Kuba Křelina - lépe řečeno Kuba si skvěle naběhl na prudký centr od Vlasty Hladíka, kterého vyslal hezkou uličkou do úniku po pravé lajně Vráťa Kohout a doklepával i na hranici sebeobětování u vzdálenější tyče do prázdné brány - 2:0. Druhá akce opět za účasti Vlasty, tentokrát narážečka s Jirkou Ryšavým a sám Vlasta zakončil prudkou střelou přes celou bránu do tyče a od ní do sítě… konečný výsledek 3:0.

Nakonec teda jasné vítězství, tři body a držíme hezké třetí místo v tabulce. Herně ale opět nic moc! Zdá se, že opravdu k tomu, abychom hráli aspoň trochu pohledně a ukázali malinko fotbalovosti, musíme mít odpovídajícího soupeře. Proti slabším soupeřům se nám bůhví jak moc herně nedaří - dáme gól a je konec! Tak uvidíme co příště…???

Další utkání venku opět v nědeli 5/6 od 17,00 hod. proti ABC Braník "B". Sraz hráčů tam na hřišti v 16,00 hod., odjezd z Újezda v 15,15 hod.

Štefan Krížo