Muži B-tým FK Újezd nad Lesy B - Čechie Dubeč B 1:0 (0:0)

Sobota 7/5 - Újezd
FK Újezd nad Lesy „B“ - Dubeč "B" 1 : 0 (1:0)

Gól: Votánek

Šrámek – Gruber, Čermák, Zeman, Mára – Ryšavý, Moudrý - Svoboda, Votánek (Šebesta), Kovář (Bareš) - Denis

V dalším mistrovském utkání jara zavítala k nám za hezkého slunečního počasí rezerva z Dubče, která kvůli svému postavení v tabulce v žádném případě favoritem nebyla. A to ani při našich problémech, které jsme měli se sestavou, když nám v průběhu týdne vypadlo z různých důvodů 5 hráčů. Naštěstí jsme utkání zvládli a i když jenom těsně, nakonec jsme "ukopali" do tabulky další tři body a zase začínáme pošilhávat po třetím místě…

Do vedení jsme se dostali už asi v 15 minutě po pěkné akci z pravé strany. Patrik Mára zatáhl míč až do velkého vápna soupeře a tam předložil mičudu k jednoduchému zakončení našim dvěma volným hráčům, z kterých pak byl dřív u míče Pavel Votánek a v podstatě do prázdné brány zavěsil a tím i rozhodl celé utkání. V prvním poločase byly k vidění i další dvě, tři naše nadějnější akce, které možná i z důvodu špatného terénu ale hlavně kvůli našemu zdlouhavému přemýšlení a váhání, co a jak udělat, k ničemu nevedly. Soupeř zahrozil 2x střelou z dálky, měl pár dobře vyhlížejících centrů, ale ty spolehlivě stahoval náš gólman Honza Šrámek.

Jinak po gólu naše pohledná a rychlá hra skončila a jako bychom se uspokojili s jednobrankovým vedením. A do konce utkání jsme se už na nic kloudného nezmohli a alespoň k něčemu trochu fotbalovějšímu jsme se už nedokopali.

Druhý poločas měl podobný charakter, jako byla druhá polovina prvního - nic moc, ale soupeř naštěstí byl na tom ještě hůře! Takže nakonec opět hubené a utrápení vítězství!

Přesto všechno ale nutno poznamenat, že snaha byla a i když se herně nedaří, tak se to alespoň ukope!!! Jen škoda, že jsme nedokázali herně vydržet v tom, co bylo v prvních patnácti minutách…

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 17/5 do Miškovic, začátek utkání v 17:00 hod. (sraz hráčů tam v 16:00).

Nominace na utkání bude provedena ve čtvrtek, kdy místo tréninku sehrajeme od 18:30 hod. (sraz hráčů 18:00) přípravné utkání proti SK Úvaly "B" na našem hřišti v Újezdě.