Muži B-tým FK Újezd nad Lesy B - FC PRAGIS FV PLAST Satalice 1:0 (1:0)

FK Újezd nad Lesy „B“ - Pragis Satalice 1 : 0 (1:0)

Gól: Votánek

Šrámek – Gruber, Mareš, Švimberský, Bílek – Ryšavý (Moudrý), Mára (Lehuta) - Bareš (Zeman), Valtr, Sochovič – Votánek

Připraveni ještě byli: Pajaziti a Krejčí

V dalšímu mistrovském utkání jara zavítal k nám tým Pragis Satalice, který kvůli svému postavení v tabulce byl asi i mírným favoritem tohoto klání. Na rozdíl od posledního domácího utkání proti béčku Čafky jsme se ale v něčem poučili a i když se štěstím, tak nakonec přeci jen jsme "utrpěli" těsné vítězství a získali další 3 body do tabulky…no a jak se zdá, můžeme už pomalu myslet i na to, že bychom měli mít jistotu B-třídy i na další sezónu!

Soupeř přitom ale opět nic moc, jenomže my jako bychom čekali, co začne hrát on a pak se tomu přizpůsobíme! Místo toho abychom předvedli svou hru a snažili se od začátku jít jistě za vítězstvím a nedat soupeři šanci.

Do vedení jsme se dostali asi ve 25 minutě po pěkné akci a Šubiho centru zleva, který hlavou proměnil v naší vedoucí a nakonec i jedinou a vítěznou branku Voty. V prvním poločase byly k vidění i další dvě, tři naše nadějnější akce, které možná i z důvodu špatného terénu ale hlavně našemu zdlouhavému přemýšlení a váhání, co a jak udělat, k ničemu nevedly. Soupeř zahrozil 2x střelou z dálky, jednou jenom těsně minul a jednou zase vytáhl parádní zákrok náš gólman Honza Šrámek.

Druhý poločas měl dvě dějství - v tom prvním jsme to byli nejdříve my, kdo mohl pojistit naše vedení a dokráčet v poklidu k vítězství (činil se hlavně Honza Švimberský, který nejdříve hlavou a pak i nohou trefil tyč soupeřovy branky, přičemž ještě u té hlavičky dorážel, ale nedokázal přelobovat ležícího hostujícího gólmana), pak ale hosté vysunuli na hrot nestárnoucího Hogena a bylo zle-nedobře před naší bránou…zejména situace, kdy nejdříve čaroval opět náš gólman a pak dva naši hráči vykopávali z brankové čáry, volala po gólu! Nakonec ale naši borci uhájili čisté konto a další tři bodíky jsou doma!

Herně ale opět nic moc! Je sice pravda, že na našem drnovitém hřišti se toho moc hrát nedá, ale na druhé straně na pár metrů bychom si přeci jen mohli alespoň občas nahrát přesněji a neodevzdávat míč soupeři ve čtyřech případech z pěti…je to někdy opravdu hrozný, dívat se na to nezaujatě a bez emocí!!!

Přesto všechno ale nutno na závěr poznamenat, že snaha byla a opět bylo vidět zejména v posledních 15-20 minutách, jak se kluci na hřišti snaží vymáčknout ze sebe i ten poslední zbytek sil a odměnou jim pak byl v kabině náš vítězný chorál…Újezdec, Újezdec…

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 16.4.2011 na Chodov, začátek utkání v 17:00 hod. (sraz hráčů na Chodově v 16:00). Nominace na utkání bude provedena po čtvrtečním tréninku.