Další vysoká porážká v přípravě našeho B!

Sobota 19/3 - UMT v Satalicích

FK Újezd nad Lesy „B“ - Spartak Kbely 1 : 4 (1:3)

Branka: Novotný

Sestava:
Pajaziti – Lehuta (Gruber), Mareš, Ryšavý, Sochovič – Denis, Mára - Valtr, Votánek, Bareš (Kovář) – Novotný

V dalším přípravném utkání jsme nastoupili na UMT v Satalicích (snad už poslední UMT v této sezóně) proti účastníkovi I.A třídy a na rozdíl od turnajového utkání před třemi týdny, kdy se nám povedlo po dobrém taktickém výkonu nad tímto soupeřem zvítězit, jsme tentokrát tahali v průběhu celého utkání za kratší konec.

Na rozdíl od toho předchozího utkání jsme dělali spoustu chyb v bránění, hořela nám zejména pravá strana naší defenzívy a z této strany nám také po celý první poločas hrozilo největší nebezpečí. Navíc když k tomu připočteme opětovné problémy s rozehrávkou a přesností našich přihrávek není se čemu divit, že se o výsledku rozhodlo už v prvním poločase. Nutno ale říct, že i soupeř hrál jiný fotbal než minule, hlavně v rychlosti a svým důrazem v osobních soubojích nás jasně předčil.

Vyzkoušeli jsme si také, jak se nám bude hrát bez posil z A a samozřejmě i to bylo znát na naší hře. Možná by to zkoušení bylo lepší se slabším soupeřem, ale na druhé straně i takováto utkání naši mladí kluci (ze 13 lidí, kteří nastoupili k utkání jenom 4 jsou starší než 25 let a 4 ještě není ani 18 let) potřebuji a mohlo by jim to v jejich růstu pomoct! Je jen škoda, že se někdy nedokážeme více poprat se špatným vývojem utkání a že nedáme do toho trochu více srdíčka a bojovnosti… tak snad příště, ale to bude potřeba hlavně ze strany těch starších, více pozornosti věnovat hře a ne dění kolem a hlavně nerozptylovat se tím, jak píská či mává rozhodčí!!!

Štefan Krížo