Turnaj v Satalicích pokračuje!

Sokol Měšice – FK Újezd nad Lesy „B“ 1 : 1 (1:1)

Branka: Křelina

Havel – Sochovič, Mareš, Zeman (Šrámek), Lehuta – Moudrý, Mára (Zeman) – Valtr, Votánek, Kovář (Bareš) – Křelina (Džilič)

V dalším utkání zimního turnaje jsme narazili na účastníka okresního přeboru Prahy-východ Sokol Měšice a bohužel ani tentokrát nemůžeme být s předvedeným výkonem moc spokojeni!

Soupeř byl na tom fotbalově dost špatně a my jsme se bohužel po docela slušných 15-20 minutách jeho hře plně přizpůsobili a více jsme se věnovali slovním přestřelkám a zbytečně tvrdě hře. Měšice naši bránu prakticky ani neohrozili, takže ani neprověřili námi zkoušeného gólmana, my jsme se zase v některých momentech předháněli v zahazování šancí a někdy jsme si doslova nabízeli jeden druhému, kdo že by měl z malého vápna zakončit…

Vše podstatné se odehrálo ještě v prvním poločase, nejdříve Kuba Křelina po samostatném úniku a kličce gólmanovi dostal náš tým do vedení a pak po naší chybě a úniku hostujícího útočníka musel faulovat náš gólman Radek Havel a z nařízené penalty soupeř se štěstím vyrovnal.

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva na UMT v Satalicích v sobotu 26/2 od 14,00 hod. proti Spartaku Kbely (sraz hráčů v místě utkání ve 13,00 hod).