Zimní turnaj v Satalicích odstartoval!

První naše turnajové vítězství.

Satalice – FK Újezd nad Lesy „B“ 0 : 3 (0:1)

Góly: Sochovič – 0:1 (po dlouhém nákopu téměř z poloviny hřiště propadl míč za záda domácího gólmana, kterého zmátl svým šikovným naběhnutím do volného prostoru Valtr), Zeman – 0:2 (po hezké akci, kterou sám zakládal z poloviny hřiště a pak po přihrávce Valtra pronikl mezi domácími beky středem hřiště a „donesl“ míč až za brankovou čáru), Kovář – 0:3 (chyba v rozehrávce domácích, Koten posílá do úniku po pravé straně Křelinu a ten pak ideálním způsobem připravil míč pro Kováře)

Sestava:
Šrámek – Sochovič, Mareš P., Zeman, Lehuta – Moudrý – Kovář, Kohout (Koten), Valtr – Novotný (Bareš), Křelina

K prvním zimnímu utkání jsme nastoupili v rámci turnaje v Satalicích proti domácímu mužstvu a po slušném výkonu jsme dosáhli jasného vítězství.

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva na UMT v Satalicích v neděli 30.1. už od 13:30 hod. proti Admiře „B“.

Štefan Krížo