FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 8 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 46

Muži "B" FK Újezd nad Lesy “B” – ABC Braník "B" 4:0 (0:0)

Lepší soupeř, jasné vítězství!!!
                           
FK Újezd nad Lesy „B“ – ABC Braník „B“ 4 : 0 (0:0)
                          
Góly:
Kohout 3, Křelina 1
                               
Sestava:
Šrámek – Sochovič, Zahradník T., Krejča, Gruber – Čermák (Ryšavý), Moudrý – Veselý (Janek), Kohout, Kovář – Křelina (Mareš P.)
                                
Připraveni ještě byli: Pajaziti a Scherks 
                                 
                                
Tak uvidíme, zda opravdu bude platit, že proti lepšímu mužstvu roste i náš výkon a nasazení…tak nějak to bylo psáno v posledním zápise a hodnocení. Opravdu jsme byli všichni zvědaví na výkon naší rezervy v utkání s druhým týmem tabulky. Opět jsme byli posíleni o dva hráče, kteří toho v poslední době za naše A mužstvo moc nenahráli (Kohout a T. Zahradník) a jak se ukázalo, byla to správná volba, oba byli opravdu posilami v tom pravém a dobrém smyslu slova.
                                                
Začátek utkání byla spíše jenom taková vzájemná oťukávačka, ani jeden z týmu nechtěl moc otevřít svou obranu a tak to vydrželo v podstatě i v průběhu celého prvního poločasu. Moc šancí nebylo ani na jedné straně, většina nebezpečnějších situací před oběma bránami vznikla zejména po standardních situacích. Naši největší šanci nevyužili kluci z dorostu, když samostatný únik na gólmana hostů chtěl řešit Kuba Křelina ještě přihrávkou na Michala Kováře, kterého bohužel ale předskočil hostující obránce a bylo po šanci…
                                              
Druhý poločas to už ale bylo jiné kafe…nejdříve sice zahrozil soupeř před naší bránou, ale opět se ukázalo, že naši gólmani jsou v poslední době muži na správném místě – tentokrát opět Honza Šrámek čaroval a jistil čisté konto naší defenzívy! No a pak přišly po delší době zase světlé okamžiky Vráti Kohouta, který se rozehrál k velkému výkonu, který také korunoval hattrickem!!! No a s ním se pak rozehrál celý tým a o jasném vítězství pak nemohlo být nejmenších pochyb. Čtvrtou branku dosáhl po hezké individuální akci Kuba Křelina, který svým výkonem na hrotu ukázal, že z něj opravdu něco může být. Škoda jenom ještě několika samostatných nájezdů na hostujícího gólmana, které zůstaly nevyužity, ale na druhé straně koho by to zase až tak mrzelo, když se vyhraje 4:0? Nutno ale podotknout, že by mohly nastat situace, kdy by nás to mohlo moc mrzet…a proto škoda takových zahozených vyloženek!
                                            
Aby to ale nevyznělo, že najednou bylo všechno v pořádku a že na výkonu ze soboty by se nenašlo něco negativního. Kromě těch neproměněných vyložených šancí byla zde opět spousta nepřesností, zejména v prvním poločase, zbytečné přihrávky do zhuštěných prostorů, málo pohybu bez míče, pozdní reakce, alibistické vyčkávání jak to dopadne, nevyužití přenesení hry do volných prostorů, v některých momentech nedůraz v osobních soubojích, nedůslednost při bránění soupeře před naší bránou, nedůslednost a nedůraz při odkopu míče z našeho velkého vápna apod. Výčet dost obsáhlý, ale asi bude nutné častěji některé věci opakovat třeba až do zblbnutí, protože jenom tak si snad aspoň někdo bude něco z toho pamatovat a možná se pak příště něco povede ještě lépe. A obzvláště v situaci, kdy nás teď čekají utkání s prvními dvěma týmy tabulky – už teď v neděli 7/11 v Hostivaři a pak v sobotu 13/11 doma proti Admiře „B“. No a určitě by bylo hezké, pokud by se povedly aspoň 4 body… 
                                              
K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva venku v neděli 7. 11. už od 14,00 hod. v Hostivaři.

Štefan Krížo