Muži "B" FC Tempo Praha "B" – FK Újezd nad Lesy “B” 1:1 (1:1)

Další bod zvenku!

Tempo „B“ – FK Újezd nad Lesy „B“ 1 : 1 (1:1)

Branka: Novotný

Sestava:
Pajaziti – Bílek, Mareš P.(Čermák), Krejča, Gruber – Moudrý, Zeman – Sochovič, Veselý (Kovář), Janek (Valtr) – Novotný

Tak uvidíme, zda opravdu bude platit, že proti lepšímu mužstvu roste i náš výkon a nasazení…tak nějak stálo v hodnocení posledního utkání v Dol. Měcholupech. Bohužel, nepotvrdilo se, i když těžko říct, zda zrovna rezerva Tempa, vedoucího týmu přeborové tabulky, byla tím lepším mužstvem, které by mělo naše hráče motivovat k lepšímu výkonu!!!???

Ani tento krát nemá smysl psát dlouhé komentáře. Bude to možná trochu opakování z minulého týdne, pánové opětovně ale si uvědomte, že fotbal je opravdu hra kolektivní! A opět jedno a to samé, nevidím, neslyším, hlavně že mám míč u nohy, skloním hlavu a jdu do dvou, do tří hráčů soupeře, kličky, patičky, stahovačky, zasekávačky, housle…výslední efekt? Pokaždé ztráta míče, navíc včera i ve slibných situacích kolem velkého vápna (nebo dokonce uvnitř) soupeře, no a místo ohrožení brány domácích následuje rychlý protiútok soupeře! Pánové, zamyslete se trochu nad sebou…takto to opravdu dál nepůjde. A pokud někomu nestačí hlas trenéra, ptejte se i jiných lidí, kteří vás sledují a vidí, co na tom hřišti vyvádíte! A pak ještě dotčené „primadony“, na všechno podráždeně reagující a diskutující, či už to s rozhodčím nebo trenérem, případně mezi sebou!

Samozřejme že bod zvenku je dobrý, obzvláště pokud budeme brát v potaz, že to byla vlastně první ztráta Tempa na domácím hřišti. Na druhé straně ale, pokud budeme hodnotit úroveň hry, tak to byl další z lehčích soupeřů, kterého jsme měli při kvalitě našeho kádru lehce „přejet“. Kladem včerejška bylo, že jsme tak trochu neplánovaně vyzkoušeli v naší bráně mladého nadějného dorostence Davida Pajaziti, který se nezalekl svého úkolu a odchytal vynikající zápas! Jen díky jemu jsme nakonec ten bodík vyválčili!

Takže bod zvenku se počítá, ale po zhodnocení výkonu soupeře je to pro nás spíše ztráta!

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva na domácím hřišti v sobotu už od 14:30 hod. proti ABC Bráník „B“.

Štefan Krížo