FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "B" TJ Čechie Dubeč "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 1:5 (1:2)

První úspěch našeho "B" venku!
                                 
Dubeč "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 5 (1:2)
                                 
Góly: V. Mareš a Novák po 2, Kohout
                          
Sestava:
Šrámek - Čermák, Mareš P., Krejča, Gruber - Scherks, Moudrý - Křelina (Kohout), Novák (Bareš), Kovář M., - Mareš V. (Džilič)
                             
Po sobotním dopoledním výprasku našeho "A" jsme si chtěli trochu zlepšit náladu v Dubči, kam jelo naše "B", kterému se doposud na venkovních hřištích nedařilo. Jelo s námi i trio Šrámek, Mareš V. a Kohout, kteří nastoupili i dopoledne a k tomu ještě mladší Kovář, který byl také na lavičce. Domácí byli také posíleni o hráče z kádru "A" mužstva, kterému se poměrně daří v I. A třídě. A tomu odpovídala i kvalita hry...
Úvod utkání byl vyrovnaný, první udeřili domácí - po zaváhání v naší defenzivě jsme faulovali ve velkém vápně a nařízenou penaltu domácí proměnili ve vedoucí branu na 1:0. Naštěstí to ale naši hru vůbec nepoznamenalo, spíše naopak. Byli jsme ještě aktivnější, zklidnili jsme rozehrávku a výsledek se dostavil. Po hezkých akcích jsme ještě do poločasu otočili výsledek a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:2 (z pohledu domácích).
Druhý poločas pak už byl plně v naší režii. Přehrávali jsme domácí po všech stránkách a vše jsme podtrhli třemi dalšími krásnými góly v síti domácího mužstva. Takže konečný výsledek 5:1 z našeho pohledu a první body z venkovního hřiště.
Pochvala všem hráčům, ale výjimečně zmínka o našem gólmanovi...Honza Šrámek odchytal celé dopolední utkání za "A" v Hájích a odpoledne pak v Dubči předvedl několik skvělých zákroků, které byly z pohledu našeho mužstva velmi důležité. Díky, Honzo!!!
Velké poděkování za objektivní výkon patří trojici rozhodčích tohoto utkání, panům Matoušovi, Jandusovi a Pacitovi. Plně se potvrdilo, že pokud by nám pískali arbitři i venku "rovinu", měli bychom určitě o nějaký ten bodík více.

                            
K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 9.10. od 16,00 hod. na domácím hřišti proti Miškovicím.

Štefan Krížo