Muži "B" FK Újezd nad Lesy - JM Chodov 5:2 (3:1)

FK Újezd nad Lesy "B" - JM Chodov 5 : 2 (3:1)
Branky: Vlasta 2, Móza, Tomáš a Martin

Honza - Ondra, Majkl, Pavko, Šubi - Čermy (Renda), Kuba - Martin, Vlasta (Móza), Kovi - Tomáš (Karel)
Připraven ještě byl: Ryška, Adam a Filip

K druhému domácímu utkání jsme nastupovali po docela ostudném výkonu v Satalicích. Klidu určitě nepřidaly ani organizační zmatky kolem nominace na utkání a následně pak i problémy s výstrojí v kabině těsně před samotným utkáním (autor těchto zmatků slibuje, že se polepší a pokusí se, aby to bylo už naposled).
První poločas byl herně poměrně vyrovnaný, hosté hrozili zejména ze standardek a dlouhých nákopů přes naší obranu, co nám opět dělalo problémy. My jsme se sice snažili hrát kombinačně, chyběla ale rychlost a to ne jenom v běhu, ale i v myšlení a odevzdávání míče od nohy. Nakonec ale individuální pojetí zvítězilo nad úmysly trenéra a nejprve Tomáš předvedl individuální akci alá Messi a po sólu od půlky hřiště otevřel skóre - 1:0. Jenomže jsme se ještě pořádně ani nevydechli a opět přišel dlouhý míč soupeře, nedůslednost naší obrany a nechytatelná rána z hranice 18-ti metrů - 1:1! Pak se malinko začala hroutit sestava hostů, přišlo nucené střídání 2 hráčů a to byla "voda na mlýn" pro naše kluky. Nejdříve přišla dorážka Vlasty z úhlu a pak zase skvělá individuální akce, tentokrát v podání Martina, a rázem to bylo 3:1. Takto končila i první půle...
Druhá půle měla být z našeho pohledu jasnou záležitosti, ale opak byl pravdou. Hosté rychle kombinovali a prvních 25 minut nás v podstatě k ničemu nepustili. Navíc přišel ještě trochu nešťastný obranný zákrok Koviho a penalta - 3:2! Až pak jsme se trochu probrali a nakonec se nám po další brance Vlasty a pak i střídajícího Mózy povedlo dovést utkání k jasnému vítězství 5:2!
Takže po čtyř brankovém vítězství v prvním domácím utkání proti rezervě Hájů další jasné vítězství na domácím hřišti! Snad nám to bude takto vycházet i příště, ale hlavně měli bychom se konečně prosadit i venku. Obzvláště by to bylo skvělé, kdyby se nám to povedlo už v příštím kole, kdy zajíždíme k lídrovi tabulky do Újezda (P-4), který jako staronový účastník naší soutěže neztratil zatím ani bod...
Další mistrovské utkání odehraje naše "B" mužstvo v neděli 19.9. od 16:30 hod. na UMT v Újezdě, P-4.