Muži "B" FC Satalice – FK Újezd nad Lesy “B” 1:0 (0:0)

Další utkání venku a ... ostudný výkon!
FC Satalice - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 0 (0:0)

Sestava:
Šrámek - Sochovič, Krejča, Mareš P., Gruber - Scherks (Čermák), Moudrý - Doležal (Ryšavý), Votánek, Džilič - Bareš (Svoboda)
Připraven ještě byl: Kovář M.

K tomuto utkání snad jenom tolik:
Zejména ve druhém poločase to byl ostudný výkon. Nechci házet všechny kluky do jednoho pytle, ale fotbal je kolektivní sport... Je jasné, že na hřišti bylo pár světlých momentů, bohužel ale výslední efekt byl snad ještě horší než v prvním mistráku na ČAFCe, kde jsme dostali 4 góly.
První poločas byl vyrovnaný, domácí hrozili zejména ze standardek a dlouhých nákopů od Hogena. My jsme se snažili hrát kombinačně, chyběla ale rychlost a moment překvapení.
Druhá půle měla být z našeho pohledu jasnou záležitosti, protože věk domácí obrany a její pohyb nenasvědčoval, že by tito pardálové měli odolávat našim podstatně mladším klukům. No zklamali jsme se! Domáci obrana odolala a naše totálně propadla!!! V domácí sestavě byl snad jediný lepší fotbalista ve středu zálohy, ale i ten na nás byl víc než dostačující a nakonec jsme odjeli ze Satalic s prázdnou.

Další mistrovské utkání odehraje naše "B" mužstvo v sobotu 11.9. od 17:00 hod. na domácím hřišti proti JM Chodov.
Předtím ještě ve středu 8/9 máme na programu přípravné utkání proti Kralovicím, doma v Újezdě od 18,00 hod. (ještě se dořeší zda na hlavním nebo na Blatově).

Štefan Krížo