Výsledky přípravných zápasů

Čtvrtek 5.8.2010 v Sibřině

Sibřina - FK Újezd nad Lesy "B" 0 : 0

Kombinované sestavy u obou mužstev nenabídly divákům žádné velké fotbalové představení. K vidění byla ale spousta neproměněných šancí (zejména u našich hráčů).

Sestava:
Mašín - Novák (Sochovič), Scherks, Krejčí, Gruber - Moudrý, Čermák, Sochovič (Doležal), Kovář (Fučík) - Bareš, Svoboda (Folauf)

Sobota 7.8.2010 na UMT na Admiře
Sokol Měšice - FK Újezd nad Lesy "B" 0 : 2 (0:0)

Na poslední chvíli se přesouvalo toto utkání na UMT na Admiře a hrálo se v neustálem dešti.

Na menším hřišti se hrálo poměrně tvrdě, byl to dost kontaktní fotbal, občas se i docela zajiskřilo. První poločas byl z naší strany více fotbalový, ale paradoxně góly padaly až ve druhém poločase. Střelecky se prosadili David Svertšal z penalty (po zdravotní pauze se opět vrací a zdá se, že bude přínosem) a Pavel Votánek (na něj zase čeká v září operace třísel, ale snad pauza nebude dlouhá).

Sestava:
Šrámek - Sochovič, Scherks, Zeman, Gruber - Veselý, Moudrý, Votánek, Svertšal - Bareš, Svoboda

Střídali: Folauf, Fučík a Novák

Čtvrtek, 12. 8. 2010
FK Újezd nad Lesy "B" - Úvaly "B" 5 : 1 (3:0)

Góly: Votánek 2, Svoboda, Džilič, vlastní

Prvně jsme odehráli v letní přípravě domací utkání - i když jenom na Blatově. Pro soupeře to byla vlastně první zápasová zátěž v přípravě a tak to i bylo znát na hřišti. Branky z naší strany byly spíše náhodné, na druhé straně jsme dokázali zahodit i ty nejvyloženější šance.

Sestava:
Šrámek - Sochovič, Mareš P., Krejča, Gruber - Čermák, Scherks - Moudrý, Votánek, Kovář M. - Svoboda

Střídali: Doležal, Džilič, Novák, Folauf

Neděle, 15. 8. 2010
FK Újezd nad Lesy "B" - SK Poříčany 2 : 2 (0:0)

Góly: Hladík, Svoboda

V posledním utkání letní přípravy jsme přivítali na Blatově účastníka I.b třídy středočeského kraje - SK Poříčany. A nutno říct, že to byl opravdu soupeř, který nás víc než prověřil před prvním mistrákem, který nás čeká už teď v neděli 22/8 na ČAFCe.

Utkání se hrálo po celých 90 minut ve vysokém tempu, soupeř to hrál pěkně od podlahy a s neobvyklým nasazením, které se v pražských soutěžích jen tak nevidí. A hlavně ale kluci z Poříčan byli i fotbalově na patřičné úrovni, takže opravdu generálka jak se patří!

Nám chvíli trvalo, než jsme si na malinko jiný fotbal zvykli. Bylo to pro nás sice náročné ale určitě potřebné a i poučné utkání, abychom neměli pořád představu, že soupeři kolem nás budou jenom pobíhat, poletovat a nedojde k žádnému kontaktu. A tady těch soubojů opravdu bylo víc než dost, a i dostatečně tvrdých, ale nutno říct, že ne záludných, takový anglický fotbal... Navíc i naše lavička byla dostatečně a kvalitně obsazena (k dispozici bylo 19 hráčů), takže jsme mohli i my přispět po celou dobu k vysoké úrovni tohoto utkání, které mělo dokonce i zajímavou diváckou kulisu (ale to zejména zásluhou hojné účasti příznivců hostujícího mužstva - bohužel domácí diváky naše rezerva moc nezajímá...v tomto případě ale můžou litovat).

Sestava:
Šrámek - Sochovič, Mareš P., Krejča, Čermák (Gruber) - Moudrý, Scherks(Hladík) - Doležal(Valtr), Votánek(Bareš), Kovář M.(Veselý) - Novotný(Svoboda)

Připraveni ještě byli: Džilič a Novák