PSK Union - Fk Újezd nad Lesy 3:3(1:2)

PSK Unoon Strašnice  Fk Újezd nad Lesy  3:3(1:2)

Pecho

Santarius      Denis    Kohout    Liška

(70.Fišer)       Borovička

Pecho        Bednář      Gottfried

Šebesta      Křelina

Branky.Křelina,Pecho,Bednář

Utkání o třetí místo jsme začali velmi dobře.Soupeře jsme přehrávali a hráli pohledný fotbal.V 15 min.prokličkoval Křelina celou obranou a rozvlnil síť.Bohužel se naši hráči vedoucí brankuou nechali ukolébat a po špatné rozehrávce Kohouta domácí vyrovnali.Pak jsme zase zabrali a Křelina našel idéálně našel Pešouna a zase se vedlo.V druhém poločase se hrál dál pohledný fotbal.Křelina z levé starny křižně nahrál na pravou a zcela osamocený Bednář se nemýlil.Zdálo se,že máme utkání pod kontrolou,ale naše obrana si začala vybírat špatný den.Nejprve z naší pravé strany po rohu snížili a pak po velké chybě Santariuse srovnali.Ještě do konce utkání jsme vytvořili několik slibných situací,ale nic z nich už nebylo.Zvláště v poslední minutě měl na hlavě gól Liška ,ale špatně se orientoval.Je škoda,že r.92 se rozloučil s dorostem pouze remízou.Zasloužili jsme si vyhrát,ale bohužel.Skončili jsme na čtvrtém místě.Vím,že tento tým měl daleko na víc,ale bohužel nechuť některých hráčůl trénovat byla znát.Bez tréninků se nedá uspět.

Rozlučko se sezónou je 10.6. od 18hod a zahrajem si proti výběru Újezdu.