Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - ČAFC 2:1

Fk Újezd nad lesy  :  ČAFC   2:1(2:0)

Pecho

Liška      Zach    Dvořák    Kohout

Mára

Pecho        Bednář        Podlipný

(82.Hojdar)                 (70.Plašil)

Fišer                  Šebesta

Branky:2 x Šebesta

První poločes jsme zvládli velmi dobře.Předváděli jsme kvalitní výkon na který se dalo dívat.Hosty jsme zatlačili na jejich půlku hřiště a tlačilli se do šancí.Zejména akce  z levé strany u které zakončil Fiši volala po gólu a právem byla u diváku oceněna.Pak přišly velké chvíle velmi dobře hrajícího Šebesty.Dvakrát rozvlnil síť hostům.Druhý poločas jsme začali velmi špatně.Hosté nás zatlačili do obrany a chvílemi jsme nevěděli kam dřív skočit.Jejich tlak vyústill ve vstřelení gólu a rázem jsme se báli o výsledek.Soupeř dál tlačil a my jsme  pomalu začali vyrovnávat hru a dostat se i do šancí.V zavěru dobrého utkaní nám zachránil tři body náš golman,ktarý se nebál vlétnout pod nohy hostujícímu útočníkovi.Další utkání hrajeme proto lídrovi tabulky z Vršovic a to musíme zabrat ještě více.