starší dorost:Podolí Fk Újezd nad Lesy 3:0

Podolí  -  Fk Újezd nad Lesy   3:0(1.0)

Pajaziti

Pecho        Zach      Šebesta       Liška

Kohout

Pecho           Bednář         Borovočka

Fišer            Plašil

(55.Shypovich)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli dost v oslabené sestavě.Dokonce brankář Pecho musel jít hrát.Bohužel se u něj ukázala nezkušenost jako hráče v poli a po jeho zákroku domácí zaslouženě kopali penaltu.Nutno podotknout,že Pecho zbytek utkání odehrál velmi dobře a již neudělal žádné chyby.Zbytek prvého poločasu se odehrál bez výrazných šancí.Do druhého poločasu jsme nastopili opět se zabezpečenou obranou včele s vyborně hrajícím Šebestou.Začátek druhé půle jsme byli lepší a dostali se i do šancí.Zejména Fišera volala po brance.Pak jsme obranu odevřeli obranu,vysunuli Šebestu s tím,že se pokusíme vyrovnat.Bohužel Zach vyrobil v zadu chybu a bylo to 2:0 pro domácí.V závěru jsme ještě obdrželi třetí branku.I když jsme prohráli tak hráči zaslouží pochvalu.