Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy :Kyje

Fk Újezd nad Lesy  -  Kyje  3:0(3:0)

Pecho

Santarius      Dvořák       Zach       Liška

(80.Shypovič) ˇ    Kohout

Pecho              Bednář           Šebesta

( 70.Podlipný)  (40.Borovička)

Křelina          Fišer

(60.Plašil)

Branky:Fišer 2x,Křelina

Prvních 15 min. to vypadalo,že naši hráči zapoměli hrát fotbal.Hlavně záloha nebyla schopna si nahrát a všechny nahrávky směřovali na kopačky hostů.Pak se domácí probudili a začali makat.Bylo znát,že po zranění nastoupil Křelina.Obrana hostů si s ním nevěděla rady. Šebesta ho začal zásobit přesnými nahrávkami  a na naší hře to bylo vidět.Pak přišli velké chvíle našaho návratilce.Po rohu nastřelil hlavou břevno a od břevna se to odrazili takřka na brankovou čáru a Fiši byl na správnám místě.O pět minut napřáhl Křelina asi z 25m a brankář ani nezareagoval.O dalšívh 5 min Fiši vstřelil třetí branku.Škoda,že nevyužili další šance .Pecho,Bednář a Fišer mohli výsledek zlepšit.Křelina nastřelil ještě tyčku. V druhém poločase se naši dále snažili.  Hlavně po levé straně ,kde makal výborně hrající Bora.Po jedné akci byl Bora faulován ve vápně a rozhodčí místo penalty odpískal nepřímí kop ve vápně.Všichni byli tímto překvapeni¨,ale i rozhodčí má právo na chyby.V 60. min byl Kuba křelina vystřídán a po té nám chyběla dravost v útoku a tak druhý poločas z naší strany vyšel naprázdno. Hosty naše obrany v druhém dějství k ničemu nepustila a tak to na konci skončilo stejně jako o půli. Hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.Další zápas hrajeme v sobotu s Podolím.