Starší dorost:

Starší dorost:Hostivař  -  Fk Újezd nad Lesy  0:6(0:2)

Podlipný(10.Pecho)

Santarius     Dvořák       Kohout       Liška

Pecho        Šebesta         Bednář      Borovička

(70.Zach)

Fišer               Gotfried

Branky:2X Bednář,Fišer,Šebesta.Gottfried,Borovička

První jarní mistrovské utkání jsme hráli s mužstvem Hostivaře na UMT Kačerov od 8.15 což někteří hráči nepochopili a jeli na hřiště Hostivaře a marně tam čekali.Opozdilci přijeli až na začátku utkání.Proto jsme začali na místě brankáře s Podlipným.Hostivař je sice poslední,ale vyrukoval na nás s obměněným týmem a bylo to znát.První jarní branku dal chytře z dálky Bednář.Domácí špatně rozehráli a Bedýnka přeloboval vyběhnuvšího brankáře.Druhou branku vstřelil Fiši.Do druhého poločase jsme nystupovali za stavu 2:0.Začátek,ale byl v režilji domácích.Nám trvalo 10 min. než jsme se probudili.Výrazná změna v naší hře nastala přesunutím Šebesty na kraj zálohy,kde Šéba velmi dobře rozhýbal zálohu.Našli jsme i nového střelce,když Šéba naservíroval míč na zlatém podnose Borovi a ten se do prázdné brány trefil.Šeba se ukázal jako hráč kamarád.Mohll bez problému sám vstit,ale přenechal to Borovi.Nutno dodat.že si to Jirka zasloužil.Jezdil na levé straně jak motorová myš a neustále se nabízel.V prvníl poločase se dostal i dvou brankových šancí.Utkání jsme dohráli v pohodě a příště nás čeká na domácím pažitu mužstvo z Kyj.