Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - Řeporyje 8:0

Fk Újezd nad Lesy  -  Řeporyje  8:0(5:0)

Pajaziti(46.Pecho)

Santarius(75.Borovička)Zach Kohout Lika

Kovář(46.Pecho)  Bednář    Gottfried(70.Podlipný)

Šebesta

Fišer      Křelina

Branky.3x Křelina,2x Fišer,Kovář,Šebesta,Pecho

Nedělní utkání si celý tým zahrál s velkou chutí.Od začátku se do hostů kluci zakousli a nepustili je k ničemu.Tempo nasadili velmi slušné a tak se  bylo na co koukat.V 10 min. kopal roh Šebesta a hostujícímu brankáři vyzklouzl míč z rukavic a Šéba slavil.V 15 min perfetně uvolnil Fiši Křelinu a ten zpětnou nahrávkou našel volného Kováře a ten se nemýlil.Pak přišli velké chvíle Křeliny,když třikrát za sebou vstíl gól hlavou z toho dvakrát z rohu.U třetí branky ho hosté dokonce zdvojili,ale nebylo jim to nic platné.Do kabin se šlo  za stavu 5:0.V druhém poločasu se tempo zmírnilo a domácí se snažili  o fotbal technický.Hlavně sřídající Pecho se snažil o kličky,které mu věštšinou vyšli.Taky nastoupil a hned v 50 min zavěsil.Velmi krásný gól vstřelil Fiši,když na malém vápně se zbavil dvou hráčů a pak si to sám sobě nahrál na hlavu a zavěsil.Na celém mužstvu bylo vidět jak si zápas užívali.Tak to má být a proto ten fotbal hrají.Dík patří všem hráčům.