Střešovice - Fk Újezd nad Lesy 4:0

Střešovice  - Fk Újezd nad Lesy  4:0(2:0)

Pajaziti

Podlipný     Křelina      Kohout      Liška

(60.Plašil)    Šebesta

Pecho      Bednář            Gottfried

(50.Borovička)

Fišer              Kovář

(83.Jašek)         (75.Shypovych)

Nastoupili jsme v sestavě ,kde bylo jenom osm hráčů odpočinuto.Podlipný a Bednář hrálo dopoledne za mladší dorost celý zápas  a Kovář hrál za B muži.Na lavičce byli pouze hráči mladšího dorostu,kteří rovněž hráli dopoledne.Do utkání jsme vlétli dobře a prvních sedm minut patřili nám.Kovář měl na kopačkách velkou šanci,ale nevyšlo to.Pak zabrali domácí a z naší levé strany vstřelili první branku.Domácí byli lepší v pohybu a my nevěděli kam dřív.Našim borcům dělala velký problém mokrá umělka.Bylo vidě,že domácí jsou na ní zvyklí.My jsme neodhadli odskoky a rychlost míče a ani přhrávky.Když jsme se vzpamatovali z tlaku a vyrovnali hru v poli tak při našem rohu jsme špatně ubránili rychlí protiútok a šlo se do šaten za stavu 2:0 pro domácí.Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře.Dostali jsme se hodně i do útočné činnosti a nebylo to z naší strany vůbec špatné.Bohůžel se začala projevovat únava některých hráčů.Hlavně Bednář sotva pletl nohama.Třetí branka byla dost nešťastná.Z přímého kopu to ještě tečnul hráč domácích,který stál v ofsajdu a změnil střelu a náš brankář neměl šanci.Pak domácí přidali krásnou střelou z dálky ještě čtvrtý gól.Věřim,že kdyby se hrálo na trávě a všichni bylo opočinutý tak bychom byli pro domácí horší oříšek, ale umělka a únava se hodně na utkání podepsala.Domácí mají velmi kvalitní tým a zvítězili zaslouženě.