Starší dorost :Fk Újezd nad Lesy - Union Žižkov 4:3

Fk Újezd nad Lesy - Union Žižkov 4:3(1:3)

Pajazity

Liška     Zach  Štrunc   Santarius

Kohout             (75.Polipný)

Kovář      Bednář     Gottfried

(80.Borovička)(90.Plašil)

Fišer                Křelina

(46.Křelina)

Branky:2x Fišer,Pecho,Kovář

V neděli dorost ukázal jak si komplikovat jednoduchý utkání.V 11 min jsme se ujali vedení gólem Fišiho a to bylo z naší strany v prvním poločase vše.Domácí si mysleli.že vítězství přijde samo.Kromě Kováře a Bednáře  ostatní po hřišti bloumali,nebojovali a vypadali,že je fotbal vůbec nebaví.Domácí borci vypadali jako by právě přišli z flámu.Hosté toho náležitě využili a třikrát nás potrestali a šlo se do šatny.Po bouřlivé debatě v šatně se šlo s tím,že se konečně začne makat.Střídající Pešoun výborně rozhýbal zálohu a sám v 55 min snížil na rozdíl jedné branky.Dál se makalo a v 75 min vyrovnal z pravé strany Kovář.Domácí se dál tlačili na branku hostů,kteří se už jenom s vypětím sil bránili a nedostali se na půlku Újezda.Pomohlo tomu také zbytečné vyloučení hostujícího hráče.Domácí zahodili několik vyložených šancí a nakonec se dočkalu v 90min.Fiši podruhé vsítil a zároveň vítězně.Byla to v druhém poločase dřina,ale domácí si za to můžou sami.Snad se poučili.