Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy-Vršovice 0:2

Fk Újezd nad Lesy - Vršovice  0:2(0:0)

Pecho

Podlipný     Štrunc     Kohout     Liška

Bednář (65.Zach)        Šebesta

Pecho (75.Borovička)    Fišer (80.Plašil)Gottfried

Křelina

Proti prvnímu týmu jsme nastoupili s jedním útočníkem a s úkolem zabezpečit obranu a hrát na brejky.První poločas  se na nás valil jeden útok za druhým,ale i se štěstím jsme to zvládli.Brankář chvílemi i čaroval.Naše útočná činnost byla sporadická neboť Křelina tam byl dost často osamocen,ale i tak jsme zaměstnali brankáře a zejména šance Gottfrieda volala po brance.Bohužel v 55. min jsme dostali první branku.I přes obdrženou branku jsme se nevzdali.Přišlo i vyrovnání ,ale pro ofsaid nebyla branka uznána.¨V 75.min jsme měli nejvědší šanci zápasu ,kdy se před brankářem objevili hned čtyři domácí hráči.ale Gottfried a Fišer se navzájem připletli a bylo po šanci.V 80.min jsme dostali druhou branku kdy odražený míč dorážel hostující útočník,ale před střelou byl v ofsaidu a tak neměla být branka uznána.Přes protest pomezního i mě byla nesmyslně branka uznána.V 85.min dostal druhou žlutou kartu Šebesta a byl vyloučen.I přes prohru si kluci za bojovnost zaslouží pochvalu a spotovně musíme uznat,že hosté byli lepší.