starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - Podolí 4:2

Fk Újezd nad Lesy - Podolí  4:2 (3:1)

Pecho

Liška     Štrunc      Kohout   Santarius

Bednář

(88.podlipný)

Kovář         Křelina        Šebesta

Gottfried         Fišer

(60.Pecho)     (88.Zach)

Branky.2x Fišer,Bednář,Křelina

Hned na začátku utkání jsme se do soupeře zakousli. V 5 min. se řítil na branku  Fišer a i když byl atakován dvěma bránícími hráči tak skvěle přehodil vyběhnuvšího brankáře Podolí.Bohužel vedení vydrželo jenom 5 min.Po faulu Kohouta soupeř proměnil penaltu.Do vedení jsme se záhy dostali znovu a to hlavičkou Fišera.Třetí naší branku přidal Bednář a šlo se do šaten za stavu3:1.Po přestávce se očekával tlak ze strany Podolí.Hosté začali druhý poločas velmi aktivně a naši nevěděli kde jim hlava stojí.V 55 min. po závaru u naší branky a nedostatečném důrazu stoperské dvojice vstřelilo Podolí branku a ze zápasu se stalo drama.Hosté stále tlačili a nám bylo hodně horko.Po vystřídání se přesunul na křídlo Křelina a začal hostům motat hlavu.Nasřelil opět břevno(šesté ve třetím utkání).Po úniku se dostal až před brankáře,ale netrefil branku.V 87 min.unikl po křídle jako přes kopírák  a tentokrát se nemýlil.V 90 min. měl vyloženou šanci ještě Zach,ale naproměnil.Vítězství bylo za první poločas a konec druhého zasloužené,Díky kluci za bojovnost a chuť do fotbalu.