Kyje-Fk Újezd nad Lesy 1:1

Kyje  - Fk Újezd nad Lesy  1:1(0:0)

Pecho

Liška      Kohout       Štrunc    Santarius

(80.Zach)

Kovář            Bednář          Šebesta

(75.Podlipný)     Křelina

Fišer                           Gottfried

(60.Pecho)

Branky.Bednář

Pro mě nepochopitelně se hrálo na umělce a tudíž se místo fotbalo hrála holomajzna.

Umělka v Kyjích je strašně malá a tak se hrálo bez kombinace.Stále se nakopávalo a utočníci měli strašně málo prostoru.Bojovalo se o každý metr.Domácí hráli velmi tvrdě a někteří i záludně.Jejich slovník byl tak jadrný,že se nedá publikovat.Bylo velmi zajímavé,že nadávali sprostě nám,ale i ve vlastních řádách.V prvním poločase se nastřelil Křelina dvakrát břevno.Bylo škoda,že to tam nespadlo.V druhém poločase se hrálo dále tvrdé utkání a vyústilo to ve vyloučení domácího hráče.Křelina nastřelil třetí břevno(2xhlavou) a Fišerovu pěknou střelu vyrazil domácí brankář a Gottfridova dorážka se do branky též nedostala.Bohužel náš obránce Liška vyrobil hrubku a domácí to potrestali.Byla to škoda,protože celá obrana hrála dobře.Naštěsí v 85 min napřáhl z dobrých 20 m Bednář a vyrovnal.Škoda těch neproměněných šancí.