Ml. Dorost: 14.kolo

Ne 11.4. FSC Libuš "B" - FK Újezd nad Lesy 6:0 (2:0) ČK: Plašil 35´

--------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Plašil Tomáš, Zach Daniel, Halčák Jan, Borovička Jiří - Podlipný Daniel, Cikhart Dominik (41´Rubeš David ), Podlipný Jakub, Pecho Daniel st. © - Gottfried Jakub, Fišer Milan

Vedoucí: Podlipný Jan

Muž s prapodkem: Podlipný Jan

-------------------------------------

Bohužel jsme 3. jarní zápas nezvládli. Faktem je, že jsme nastoupili ve značně improvizované sestavě. Nicméně v 1. poločase jsme hlavně našim nasazením a přístupem nemohli pomíšlet na víc! Dlouho jsme odolávali tlaku soupeře, ale po 35´ po vyloučení Tomáše Plašila jsme 2x zbytečně inkasovali.

Druhý poločas sme začali stejným herním projevem jako poločas 1., ale asi po 10 min jsme hru rapidně zlepšili a i přes výsledek, který jasně hovoří pro soupeře, se za svůj výkon (od 50 do 80min) stydět nemusíme. V 10 lidech jsme si vytvořili řadu brankových příležitostí a hráči si vyzkoušeli, že v deseti a v poslepované sestavě se dá hrát s každým!

Za prokázanou bojovnost v 2. půli chci hráčům poděkovat, ale zároveň na ně apelovat, aby od příštího zápasu hráli na 100% od začátku!!! A na nálady, které dnes v kabině před zápasem panovaly, rychlě zapomněli!