Ml. Dorost: 10.kolo

So 7.11. Sokol Dolní Počernice - FK Újezd nad Lesy 1:3 (0:1) B: Pecho st. 2x, Bednář

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Hojdar Martin - Santarius Viktor, Zach Daniel, Kanta Jan - Gottfried Jakub, Šebesta Tomáš, Podlipný Daniel, Halčák Jan (51´ Pecho Daniel ml.), Pecho Daniel st. - Bednář Jakub ©, Fišer Milan

Vedoucí: Pdlipný Jan

Muž s praporkem: Kanta Josef

Dnešní zápas si mylím nás zastihl v dobré sportovní formě! Hned od začátku jsme si vytvořili převahu ve středu hřiště a cpali jsme se před bránu soupeře, ale přehuštěný prostor, na malém hřišti, nám v tomto směru nesvědčil. První vlašťovkou byl gól po krásné individuální akci Bedýnky, který se prodral přes 2 obránce u lajny a centrem před bránu vyzval Šouna ke skórování.

Poté jsme měli dále tlak, ale druhý gól se nám přidat nepodařilo a tak jsme trošku pozice vyklidili. V 1. poločase hře trošku uškodilo, že jsme hráli hlavně po pravé straně, kde sice s chybama, ale velmi dobře fungovala spolupráce mezi hráči. Bylo to znát, když jsme v druhí půli hru roztáhli na celé hřiště a hned to vyústilo v souvislý tlak a 2 góly. Nejdříve střílel Bedna a nechytatlnou pumelici o brvko nedal, jinak výborně chytajícímu, brnakáři Počernic šanci a po pěkné akci 3. branku přidal Šoun, tentokrát po Milanově vybídnutí.

Soupeř snížil z penalty, o které se nedalo diskutovat a za aktivitu v zápase si gól zasloužil! Jen škoda, že Martin, který v bráně podržel, nevychytal čisté konto. Navíc když si na pokutový kop šáhl. Co by jsem určitě vyzvednul byl kolektivní výkon a co mě přímo natchlo bylo hlavně v 2. půli zapojení se útočníků i do obranné činnosti, kde výrazně pomohli svou aktivitou.

Ikdyž jsme asi měli po fotbalové formě i lepší zápasy, tak dnešní zápas ukázal, že když se nedaří individuálně, nepřesnosti a kazili se přihrávky, tak kolektivní výkon může výrazně přispět k dobrému výsledku.