Ml. Dorost: 4.kolo

Po 28.9. SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 1:3 (0:3) B: Fišer, Pecho st., Podlipný

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Santarius Viktor, Zach Daniel, Cikhart Dominik, Plašil Tomáš - Halčák Jan (41´ Chmelík Jan), Bednář Jakub ©, Podlipný Daniel (65´ Kanta Jan), Pecho Daniel st. - Šebesta Tomáš, Fišer Milan

Vedoucí: Já

Muž s prapodkem: Pan Chmelík

Začátek a konec utkání patřil soupeři. Jednoznačnou převahu a dost gólových příležitostí měl soupeř z kraje utkání, ale žádnou z nich neproměnil, tak jsme je potrestali ke konci poločasu my a trojicí slepených gólů jsme odpor soupeře zlomili.

Po velmi špatném začátku se naše hra se střeleným gólem zlepšila a jen konec poločasu náš nápor zastavil. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a vypracovali si několik gólovek, bohužel jsme ani jednu z nich neproměnili. A to by nás ve vyrovnaných zápasech mohlo mrzet!

Paradoxně nás soupeř zatlačil ke konci utkání a to po vyloučení dohrával v 10 lidech. Ale slabší konec z naší strany byl zřejmě způsoben lehkomyslností a řada chyb nakonec vyústila v soupeřův gól.