Ml. Dorost: 3.kolo

So 19.9. FK Újezd nad Lesy - FSC Libuš "B" 1:1 (0:1) B: Podlipný

---------------------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Plašil Tomáš, Zach Daniel, Borovička Jiří - Gottfried Jakub, Cikhart Dominik, Bednář Jakub ©, Podlipný Daniel, Pecho Daniel st. (56´ Halčák Jan) - Šebesta Tomáš, Fišer Milan

Připraveni: Jašek Radim, Podlipný Jakub

Vedoucí: Podlipný Jan

Muž s praporkem: Podlipný Jan

První letošní těžší soupeř nás trošku potrápil. Hlavně po výsledkové stránce, jinak herně jsme myslím Libuš předčili, na víhru jsme nedosáhli a nakonec za bod můžeme být i rádi! Soupeř měl sice jen pár nebezpečných akcí, ale o to více byli vyložené. My jsme naopak dokázali soupeře zatlačit po většinu zápasu, ale koncovka nám nevycházela, bohužel.

První poločas byl celekem vyrovnaný, i když skončil náskokem soupeře. Naopak nástup do druhé půle jsme měli famózní a jen škoda, že jsme víc než jeden gól nedali. Celých 20min jsme dokázali soupeře zatlačit a předčit ho ve všech herních činnostech, krom střelby.

Konec zápasu se nesl v duchu hry nahoru dolů a řady přímých kopů z oblasti vápna na obou stranách. Myslím, že výsledek např. 3:3 by asi více vypovídal o úrovni zápasu. Hlavně za druhý poločas by si řada našich hráču, v čele se Šebou a Milanem gól zasloužila.

Nemůžu než za výkon poděkovat a doufat, že nám sportovní forma vydží a že se snad i trošku vylepší občasná nálada v týmu a že i další bodový příjem na tom bude mít podíl.