Ml. Dorost: 2.kolo

Ne 13.9. Optimum Sport - FK Újezd nad Lesy 0:6 (0:4) B: Šebesta, Pecho st., 3x Fišer, Cikhart

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Santarius Viktor (61´ Kanta Jan), Zach Daniel, Borovička Jiří - Plašil Tomáš, Cikhart Dominik (51´ Chmelík Jan), Bednář Jakub ©, Podlipný Daniel (61´ Halčák Jan), Pecho Daniel st. - Šebesta Tomáš (35´ Gottftied Jakub), Fišer Milan

Vedoucí: Jašek Tomáš

Muž s praporkem: Kanta Josef

Zápas se od začátky jednoznačně vyvíjel v náš prospěch. Bylo jenom otázkou času kdy dáme gól. To se nám povedlo po pěkné akci, kdy nakonec centroval Milan a Šéba vsítil. Další 3 góly jsme přidali do poločasu, jenden po krásné kombinaci, druhý po individuální akci Pešouna a třetí dal Cigi z přímáku.

Soupeře jsme sice pustili do pár zakončeních, opět trošku skřípala obrana, ale bylo to i tim, že jsme útočili a hru měli plně pod kontrolou, tak se na obranu zas až tak nedbalo. Všechno co ale prošlo obranou zastavil v bráně bezchybný Dan Pecho, který opravdu svými zákraky podržel.

Druhý poločas se nesl ve znaku střídání, kdy se na naší hře projevily zásahy do sestavy. Na druhou stanu i střídající hráči ukázali svou kvalitu, když jsme dokázali taky soupeře dostat pod tlak a že jsme nestříleli góly bylo halvně horšící se koncovkou.