Střešovice - FK Újezd

2.kolo - neděle 12.9.2010 13:45

SK Střešovice 1911 B - FK Ujezd nad Lesy 0:0 (0:0)

Branky :

Sestava :

Šrámek Jan - Vojáček Lukáš, Kostka Jakub, Oktábec Jan - Čermák Daniel, Foltman Petr, Andras Lukáš, Rubeš David, Havel Jiří - Karbus Jakub, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Černý Tomáš, Vaníček Tomáš, Drdla Lukáš

Komentář

K nám dobře známému soupeři z mladších žáků jsme zajížděli v dalším kole mistrovské soutěže.

Že to nebude zápas jednoduchý, jsme tušili od začátku. Do zápasu jsme nevstoupili úplně ideálně a to možná poznamenalo jeho další průběh. Od začátku se nám totiž nedařilo podržet v útoku balón, kombinace v záloze byla taky kostrbatá a tak jsme se dostali pod tlak domácího mužstva. Dá se říci, že jsme v podstatě pouze rozbíjeli soupeřovu kombinaci. Za celý první poločas jsme měli maximálně 2 světlé chvilky. V rozmezí 10-15 minuty sérii asi 3-4 rohových kopů, kdy to před brankou domácích opravdu zavánělo, a největší šanci zazdil na malém vápně úplně sám stojící Kuba Kostka. A v úplně poslední minutě postupoval na brankáře domácích Andy, ale jeho zakončení bylo bohužel zbrklé.

Do druhé půle jsme očekávali alespoň mírné zlepšení, ale bohužel naše defenziva byla ještě hlubší. Naše výpady měly charakter výkřiků do tmy, kdy jsme se monotónně snažili využít Kuby Karbuse nakopnutým balónem dopředu. Na tuto alternativu byly ale domácí připraveni velmi rychlým stoperem, který vlastně na eliminaci našeho útočného snažení stačil sám. A tak se zajímavé situace děly hlavně před naší brankou, kdy od úplné pohromy nás jednou zachránilo břevno. Ale abych na naší hře našel taky něco pozitivního. Určitě výkon obrany v čele s Honzou Šrámkem, která byla mnohokrát přetížená, ale odolala se ctí a ač jsme byli pod tlakem, dovolila domácím maximálně 3-4 gólové šance za zápas. Ostatní střely byly povětšinou z větší vzdálenosti. A další nezbytný článek neinkasované branky byla bojovnost celého mužstva, která kolikrát nahrazovala jiné nedostatky.

Vzhledem k průběhu zápasu bereme bod jako zisk. Bylo to ubojovaný, ale i to se počítá. Domácí se dobře připravili na náš útok a dokonale ho eliminovali. S tím jsme si bohužel celý zápas nedokázali poradit. Příští kolo hrajeme konečně doma kdy přivítáme nevyzpytatelný tým z Přední Kopaniny.