Střešovice - FK Újezd

19. kolo - neděle 14.5.2011 ve 12,00 hodin

SK Střešovice - FK Újezd nad Lesy 1:1  ( 0:2 1

Sestava: Přibyl - Pořízka, Mesjar, Pinkas, Bouška - Černý, Sádlo, Herčík, Tesařík – Čermák, Jirsa

Střídačka: Mruvčinský

Branky: 23´ Čermák

Na půdu aktuálně třetího celku tabulky jsme chtěli bodovat a to nejlépe třemi body. Bohužel, jak už to na jaře v našem týmu až příliš často bývá, ochromila nás marodka. Navíc s námi hrají i tři kluci ze starší přípravky, kteří před tímto zápasem již měli v nohách zápas své věkové kategorie. A na naší hře to bylo znát. Navíc další dva borci dorazili na zápas rovnou ze školy v přírodě. Přesto jsme chtěli vyhrát. Od začátku se hra odehrávala převážně mezi oběma vápny, nakopávané balóny do vzduchu, marně oba trenéři volali na své svěřence, aby balón zůstal na zemi. Prvních větších šancí se nakonec dočkal náš dnešní soupeř, který zjistil, že dnes asi nebudeme moc zlobit a tak na nás začal více tlačit. Nicméně tlak nebyl tak veliky, abychom jejich nájezdy na naší bránu nezvládli. Nakonec jsme to byli my, kdo v zápase šel do vedení. To Martin kopal z 21 metrů přímý kop, míč letěl těsně pod břevno, takže ho domácí brankář konečky prstů pouze zachytil a vyrazil před sebe, kde již ho pohotový Radim dotlačil za jeho záda - 0-1. Do poločasu se již nic vážnějšího nestalo. Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, jen s tím rozdílem, že střešovičtí začali mít územní převahu a svou snahu nakonec po naší chybě v obraně korunovali i gólem na 1-1. Poté se hra zase vyrovnala, holomajzna místo fotbalu pokračovala. Ke třem bodům jsme se přiblížili pár minut před koncem utkání, když Radim po rychlém brejku běžel sám na brankáře domácích, ale slabá střela mezi jeho nohy gól nepřinesla.

Soupeři se tedy rozešli s remízou, která byla zasloužená, ale předvedená hra byla dost špatná. Do dalších utkání doufáme, že se marodi dají dohromady a budeme předvádět hru, na kterou jsme zvyklí.