Pokyny trenérů

Vážení rodiče,
včera 1.11. proběhla plánovaná schůzka s Vaší 50% účastí. Obsahem schůzky bylo seznámení Vás s aktivitami SPŘ v průběhu zimních měsíců.

Přípravu v tělocvičně zahájíme v úterý 16.11. Tréninky budou v tělocvičně - úterky 16 - 17 a pátky 14 - 15,30 hodin. Ve čvrtky budeme chodit běhat ven od 15,30 do 16,30 (můžeme později posunout začátek na 15 resp. 14,30 hod. - domluvíme se později).

Na tréninky v tělocvičně kromě vhodného oblečení (trenýrky, tričko, chrániče, stulpny a sálová obuv se světlou podrážkou) budou kluci mít sebou míč vel.č.4 (doporučuji pro ty,kteří hráli E.ON cup míče PUMA resp. jakýkoliv jiný stejné velikosti) podepsaný a švihadlo. V případě, že někdo nemá požadovaný míč, bude mu zapůjčen na dobu zimní přípravy. Scházet se budeme na tréninky v tělocvičně s 15 minutovým předstihem, aby se mohli kluci v klidu převléci a my mohli začít přesně v uvedenou dobu.

Zimní turnaje. Halový turnaj v Běchovicích obsazujeme jedním týmem, jehož základ budou tvořit hráči r. 2001. Termíny hracích dnů a veškeré propozice k turnaji najdete na webových stránkách www.sportbechovice.cz, resp. www.fkujezd.cz, kde jsou uvedeni účastníci turnaje a jejich zařazení. Kluci r. 2000 byli pozváni na turnaj Berchtold cup 2010 pořádaný FK Kunice. Byli jsme zařazeni do skupiny "B", která hraje 4.12. První tři týmy z obou skupin hrají finálovou část 11.12. Organizaci turnaje najdete na www.zamekberchtold.cz.

Dále jsme přihlásili jeden tým SPŘ na zimní ligu pořádanou Sportcentrem v Běchovicích na UM3G, která by měla proběhnout od ledna do března 2011. Info k zimní lize je také na www.sportbechovice.cz.

Pořádání Mikulášské oslavy. Bylo dohodnuto, že pro kluky rodiče připraví "Mikulášskou" v neděli 5.12. v restauraci na hřišti. Paní M. Francová byla požádána jako hlavní organizátor akce. Chtěl bych tímto požádat i ostatní rodiče, aby paní Francové byli nápomocni a dle možností zajistili i nějaké vhodné dárky.

To je k obsahu včerejší schůzky vše. Ještě jsem včera zapoměl zmínit možnost nákupu sportovního oblečení od fy.LEGEA tak, jak už u nás jednou proběhla. Předběžně jsem u zástupců fy. Champion domluvil, že by to mohlo být některý čvrtek v listopadu v průběhu našeho tréninku od 15,30 do 16,30 na hřišti. Takže jestli je z Vaší strany zájem,tak mi dejte nebo Matějovi F. vědět.

S pozdravem hezkého dne za trenéry A.Hora.

První schůzka s rodiči před podzimní sezonou.
Účast: cca 2/3 rodičů hráčů r. 2000 a 2001.

"A" tým budou v základu tvořit hráči r. 2000 a "B" tým r. 2001. Zařazování do jednotlivých týmů bude podle výkonnosti hráčů.

Tréninky:
Pondělí 16:00 – 17:30 (zaměřeno na kondiční přípravu)
Úterý 16:00 – 17:30
Čtvrtek 16:00 – 17:30

Vhodné oblečení:
Tréninky: v chladnějších dnech tepláky, šusťákovka
Mistrovská utkání: modrá tepláková souprava s logem FK Újezd n.Lesy

Nezapomenout na pitný režim!

Vedoucí týmů:
A tým - pan O. Slavík
B tým – pan V. Bárta
Pokladní obou týmů - paní M. Francová.

Poplatky na podzimní sezónu:
2 000 Kč členského příspěvku do pokladny klubu FK Újezd
500 Kč do pokladny starší přípravky (společná pro týmy A i B)

Pokuta za neomluvenou účast na mistrovském utkání:
A tým – 200 Kč
B tým – 100 Kč

Hráči se mohou omluvit nejpozději 24 hodin před utkáním trenérům nebo vedoucímu týmu.

Tyto návrhy byly přítomnými rodiči schválené.

Dále byla navržena i pokuta za neomluvenou účast i pozdní příchody na tréninky - toto bude ještě dořešeno později.

Zimní příprava:
Stejný tréninkový režimu třech dnů v týdnu, kdy jeden trénink bude věnován běhání venku a dvakrát bude tělocvična.