FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 6 (26%)
FB našeho FK ÚnL 2 (9%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 7 (30%)
Stránky FAČR fotbal.cz 6 (26%)
Jiné 2 (9%)
Celkový počet hlasů: 23

Rozpis

MU 2.6.2011 Čtvrtek 16:30 ABC Braník - Újezd A

Soupiska:
Michek, Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel, Kučera, Kny, Svoboda, Jelen, Hora, Uchytil, Veselovský.

Sraz hráčů ve 14,45 na hřišti v Újezdě.Prosíme rodiče o zajištění odvozu.

Vzhledem k povinnostem ve škole a odloženému MU v Sibřině Matěje Folaufa,odpadá čtvrteční trénink pro ostatní hráče SP.

Připomínám rozlučku hráčů SP v neděli 5.6. v restauraci na hřišti od 12 hodin. Po obědě a občerstvení bude volná zábava - kluci si zařizují sami (možná utkání s rodiči nebo mezi sebou,případně jiné aktivity - můžete se zapojit i vy rodiče s nápady).

Ještě jednou připomínám zaplacení letního soustředění Míše Francové - má se to vybrat do 31.5.

Za trenéry A.Hora

.

MU 28.5. 2011 Sobota 10:00 Újezd A – Sparta Krč


Soupiska: Michek, Beránek, Tupý, Pinkas, Uchytil, Kny, Koukal, Hora, Veselovský, Svoboda, Franc, Kučera, Podolka, Janeček.

Sraz hráčů v 9:00 hodin na hřišti v Újezdě

.

MU 20.5. 2011 Pátek 18:00 Újezd A - AC Sparta Praha.

Soupiska : Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Kučera, Jelen, Jirsa, Hora, Veselovský, Tupý, Uchytil, Svoboda, Fuchs.

Sraz hráčů ve 17:00 hodin na hřišti v Újezdě

MU 14.5. 2011 Sobota 8:30 ČAFC Praha - Újezd A

Soupiska: Beránek, Michek,P inkas, Slavík, Havel, Kny, Jirsa, Hora, Veselovský, Tupý, Kučera, Svoboda, Uchytil.

Sraz hráčů je v 7:00 na hřišti v Újezdě (nutno dodržet,abychom za 30 minut dojeli na Prahu 10).

.

MU 1.5.2011 Neděle 15:30 Tempo Praha - Újezd A

Soupiska : Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Jelen, Jirsa, Hora, Veselovský, Tupý, Uchytil, Kny, Svoboda, Fuchs.

Sraz hráčů ve 13:45 hodin na hřišti v Újezdě

Individuální příjezd na hřiště Tempa do 14:45 prosím nahlásit předem (A.Hora)

.

MU 22.4.2011 Pátek 18:00 Újezd A - SK Slavie Praha 

Soupiska : Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Kny, Jelen, Hora, Veselovský, Svoboda, Franc, Tupý, Uchytil, Fuchs.

Sraz hráčů v 17:00 hodin na hřišti v Újezdě

.

MU 8.4.2011 Pátek 17:30 Újezd A - FK Viktorie Žižkov

Soupiska: Michek, Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel, Uchytil, Jelen, Kny?, Franc, Jirsa, Hora, Fuchs, Veselovský.

Sraz hráčů v 16:30 hodin na hřišti v Újezdě

.

MU 2.4.2011 Sobota 8:30 AFK Podolí - Újezd A

Soupiska:
Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel, Kučera, Jelen, Kny, Franc, Jirsa, Hora, Fuchs a Veselovský.

Sraz hráčů v 7:00 hodin na hřišti v Újezdě

Hraje se na UMT a po ránu bude asi pěkně chladno,takže je doporučeno termoprádlo i rukavice s čepicí. V sobotu ráno s v Praze běží půlmaraton, takže v Podolí by mohly být nějaké uzavírky.
.

Turnaj v Úvalech, sobota 26.3.2011 a neděle 27.3.2011

2 zápasy 2x15min, podle výsledků a umístění se rozhodne, od kolika budeme hrát v neděli o konečné umístění.

Soupiska: Michek, Beránek, Slavík, Havel, Tupý, Jirsa, Hora, Veselovský, Svoboda, Kučera, Podolka

Sraz hráčů v 10:45 na hřišti v Újezdě.

Soupisky na nedělní utkání ještě upřesníme s ohledem na zdravotní stav a výsledky na turnaji v Úvalech.

MU 14.11.2010 Neděle   12:00   Újezd A – ABC Braník

Soupiska: Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Franc, Veselovský, Denemark, Kny, Podolka.

Sraz hráčů v 11 hodin na hřišti

.

.
PU 7.11.2010 Neděle 9:30 Újezd A - FK Kunice

Soupiska: Havel, Beránek, Pinkas, Slavík, Tupý, Kny, Uchytil, Jirsa, Franc, Hora, Veselovský, Denemark, Kousal.

Sraz hráčů je 13:45 na hřišti v Újezdě

.

MU 6.11.2010 Sobota    PŘEDEHRÁNO

MU 24.10.2010 Neděle  15:30  AC Sparta Praha fotbal a.s. UMT – Újezd A

(přeloženo ze soboty 30.10.2010)

Soupiska: Michek, Havel, Pinkas, Slavík, Jirsa, Hora, Veselovský, Denemark, Kny, Franc, Uchytil, Kučera.
Sraz hráčů je 13:45 na hřišti v Újezdě

.

MU 22.10.2010 Pátek 16:30 Újezd A – ČAFC Praha

Soupiska: Michek, Havel, Pinkas, Slavík, Jirsa, Hora, Veselovský, Denemark, Kny, Franc, Uchytil, Kučera.
Sraz hráčů je 15:30 na hřišti v Újezdě

.
MU 16.10.2010 Sobota 9:00 SK Motorlet Praha Hlubočepy T – Újezd A

Soupiska: Michek, Havel, Pinkas, Slavík, Jirsa, Hora, Veselovský, Denemark, Kny, Franc a Uchytil. 

Sraz na hřišti v Újezdě v 7:15


MU 12.10.2010 Úterý 16:00 SK Sparta Krč – Újezd A

MU 8.10.2010 Pátek 17:00 Újezd A – FC Tempo Praha

Soupiska:  Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Veselovský, Denemark, Kny, Franc, Uchytil a Tupý.

Sraz v 16 hodin

MU 2.10.2010 Sobota 9:00 SK Slavia Praha - fotbal a.s. UMT – Újezd A

Soupiska: Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Denemark, Veselovský, Král, Kny, Franc, Uchytil.

Sraz v 7,15 hod. na hřišti v Újezdě


MU  24.9.2010 Pátek      17:30   Újezd A – Bohemians 1905 a.s.  

MU 18.9.2010 Sobota    11:00   FK Viktoria Žižkov H.Počernice-UMT – Újezd A
Sraz v Újezdě na hřišti v 9,45.

Soupiska "A": Michek, Franc, Pinkas, Havel, Jirsa, Hora, Kny, Král, Veselovský, Denemark, Uchytil.

 

MU 10.9.2010 Pátek 18:00 Újezd A - AFK Slavoj Podolí
sraz v 17 hodin na hřišti.

Soupiska "A" : Michek, Havel, Pinkas, Slavík, Uchytil, Kny, Král, Jirsa, Hora, Franc, Veselovský, Denemark.

MU 4.9.2010 Sobota 9:00 FK Admira Praha – Újezd A