22. kolo, Čtvrtek 2.6.2011 16:30, ABC Braník - Újezd A 2:1 (1:1)

gól:
Kny

Sestava: Michek, Beránek, Tupý, Slavík, Havel, Jelen, Pinkas, Hora, Veselovský, Uchytil, Svoboda, Kny

V posledním jarním utkání hrálo naše áčko na hřišti Braníku netradičně již ve čtvrtek. Chyběl nám náš špílmachr Pavel Jirsa a na hře to bylo znát. Naštěstí se hrálo na přírodní trávě a ne na UMT a tak aspoň nějaké plus to mělo. Navíc jsme se zásluhou Davida Kny dostali v první půli do vedení, které ale nevydrželo ani do poločasu. Braník vyrovnal a byl lepším mužstvem, což potvrdil brankou na 2:1 ve druhé půli. Určitě si ale kluci za výkony v jarní části soutěže vyslouží velikou pochvalu. U všech bylo oproti podzimu vidět zlepšení jak ve hře, tak i v bojovnosti, důrazu a nasazení. Odměnou nám byly 4 jarní výhry a pěkné 9. místo, které po podzimu asi čekal málokdo.

21. kolo, Sobota 28.5.2011 10:00, Újezd A - Sparta Krč 2:1 (2:1)

góly:
Veselovský, Kny

Sestava: Michek, Beránek, Tupý, Pinkas, Kučera, Svoboda, Kousal, Hora, Veselovský, Uchytil, Kny, Janeček, Podolka, Franc

Další utkání sehrálo áčko na domácím hřišti proti Spartě Krč. Naše sestava byla dost oslabená, protože chyběli Slavík, Havel, Jirsa, Jelen a Fuchs. Na naší hře to bylo znát, ale ti co do zápasu naskočili, ukázali touhu se porvat o pěkný výsledek. Sparta Krč byla po celý zápas fotbalovějším týmem a zejména střední záložník tmavé pleti motal svými kličkami hlavy nejednomu našemu hráči. I přesto jsme to byli my, kdo se ujal dvoubrankového vedení. Nejprve se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Máťa Vesel a vedli jsme 1:0. Za dalších 5 minut vyslal opět Matěj do samostatného úniku Davida Kny, který udělal kličku brankáři a po chvíli váhání naštěstí svou šanci proměnil a poslal nás do dvoubrankového vedení. Bohužel v poslední minutě 1.půle se nám nepodařilo zablokovat dobře mířenou střelu již zmiňovaného hráče soupeře a tak se do kabin šlo za stavu 2:1. Druhá půle už byla jen o tom, zda udržíme výsledek či ne. Naštěstí se nám to po bojovném výkonu podařilo a tak jsme mohli slavit již 4.vítězství na jaře!!!!!!! A to je více než slušný výsledek. Nyní čeká áčko poslední zápas ve čtvrtek na Braníku a kluci určitě budou chtít zabojovat jako proti Krči a zkusit opět překvapit. Matěj F.

.

20. kolo, Pátek 20.5.2011 18:00, Újezd A - AC Sparta Praha 0:6 (0:3)

Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Kučera, Jelen, Jirsa, Hora, Veselovský, Svoboda, Uchytil, Tupý, Fuchs

Další domácí utkání sehrálo naše áčko v pátek 20.5. proti týmu AC Sparta Praha. Moc dobře jsme věděli, že nás nečeká procházka růžovou zahradou. Sparta na nás od první minuty vlétla a jasně ukázala, kdo bude pánem na hřišti od první do poslední minuty. Hned ve 3. minutě jsme inkasovali první branku a začali jsme se obávat debaklu. Ovšem obrana v čele se skvělým Tomášem Michkem v brance byla dnes velmi dobrá. Zblokovali jsme velké množství střel, příhrávek i centrů a za to bych chtěl kluky pochválit. Směrem dopředu jsme toho samozřejmě moc nepředvedli, protože obránci Sparty byli velmi urostlí, důrazní a rychlí. I když jsme prohráli 6:0, chci kluky moc pochválit za bojovnost, kterou předvedli. Možná jsme se obávali i vyššího rozdílu ve skóre, ale kluci ukázali malým Sparťanům, že se nezaleknou nikoho. Dnešní výkon je určitě příslibem do budoucna a v posledních 2 kolech, které v pražském přeboru odehrajeme, budeme chtít ještě nějaký ten bodík urvat buď doma s Krčí anebo na Bráníku. Matěj F.

19. kolo, Sobota 14.5.2011 8:30, ČAFC Praha - Újezd A 0:13 (0:5)

branky:
5x Veselovský, 4x Jirsa, Havel, Uchytil, Kny, Svoboda

Sestava: Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Kny,Jirsa, Hora, Veselovský, Svoboda, Uchytil, Tupý, Kučera

Další utkání hrálo naše áčko na UMT na Spořilově s týmem Čafc. Věděli jsme, že Čafc má své problémy a její výsledky nejsou ideální. Proto jsme chtěli uspět a pokud možno získat další 3 body a dostat se právě před dnešního soupeře a i před Tempo. Takový brankostroj, jaký byl k vidění, ale čekal asi málokdo. Kluci sice prvních 10 minut prochrápali a nehráli dobře. Pak se ale hra zlepšila a přišly i branky. Někdy po hezkých akcích, někdy po dobrých střelách, někdy trochu náhodné, ale byl jich hodně. Určitě nemůžeme létat někde v oblacích, protože Čafc nebyl soupeř, který by nás prověřil. Příští týden to už určitě bude něco jiného. Hrajeme doma s největším českým týmem Spartou a to bude jiná liga. Každopádně bych chtěl dneska vyzdvihnout gólové představení našich 2 určitě nejlepších hráčů Matěje V. a Pavla Jirsy, kteří dohromady nasázeli 9 branek. Matěj F.

.

18. kolo, Pátek 6.5.2011 18:00, Újezd A - Motorlet Praha 3:5 (2:2)

branky:
2x Veselovský, Jirsa

Sestava: Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Jelen,Jirsa, Hora, Veselovský, Svoboda, Kny, Tupý

V 18.kole nastoupilo áčko na domácím hřišti proti 3. týmu pražského přeboru a tím je Motorlet Praha. Utkání jsme začali velmi dobře. Celkem v pohodě jsme se bránili kombinacím hostujícího mužstva. Až přišla asi 12. minuta a Motorlet se dostal do vedení. Nás ale obdržený gól nepoložil a naopak jsme to byli my, kdo se prosadil. Mezery v obraně Motorletu využil náš rychlík Pavel Jirsa - utekl všem, obešel i brankáře a dal na 1:1. Za chvíli se po podobné akci prosadil nejlepší střelec Matěj V. a vedli jsme 2:1. Za dalších 5 minut měl ještě obrovskou smůlu opět Matěj V., kdy z úhlu střílel do prázdné klece, ale trefil jen tyč!!! Veliká škoda, protože Motorlet se oklepal a ještě do poločasu vyrovnal. Po půli jsme se ale do vedení dostali opět my. Po dlouhém výkopu Tomáše šel do souboje s golmanem Matěj V. a byl důraznější než brankář Motorletu. A trefit odkrytou bránu už nebyl problém 3:2. Pak se ale jako už v několikátém zápase po sobě projevilo to, že Motorlet hrál na 2 sedmičky a našim už začly docházet síly. Motorlet třemi slepenými góly utkání otočil a vyhrál 5:3. Je to škoda, za dnešní výkon jsem body klukům moc přál!! Příští víkend jedeme na ČAFC a určitě tam budeme chtít uspět. Matěj F.

17. kolo, Neděle 1.5.2011 15:30, Tempo Praha - Újezd A 2:4 (1:2)

branky:
2x Veselovský, 2x Kny

Sestava: Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Jelen,Jirsa, Hora, Veselovský, Svoboda, Fuchs, Uchytil, Kny

V neděli odpoledne sehrálo další utkání naše áčko a získalo další 3 cenné body. Utkání se hrálo na velice špatném terénu, ale hráči si s tím museli poradit. Od začátku si Tempo vypracoval lehkou územní převahu, ale naše obrana v čele s Tomášem Michkem v brance pracovala celý první poločas spolehlivě. Nakonec jsme to byli my, kdo se poprvé prosadil a dostali jsme se brankou Matěje V. do vedení 1:0. O pár minut později to byl znovu Matěj V. a zvýšil už na 2:0. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme inkasovali branku ranou zblízka přesně pod břevno. Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu. Tempo hrálo, ale my dávali branky. Třetí gól přidal David Kny když zatáhl balon po lajně a dobře zakončil. Bohužel Tempu se ještě podařilo zdramatizovat zápas po zbytečném gólu z rohu kdy naši hráči zaspali a přestali hrát. Před koncem se ale ještě jednou prosadil David Kny a stal se druhým dvougólovým střelcem. Naše třetí vítězství určitě potěšilo jak nás trenéry a rodiče tak i kluky a dodá jim potřebnou sebedůvěru do dalších utkání. Hned v pátek 6.5. se pokusíme od 18 hodin na domácím hřišti co nejvíce potrápit 3. tým tabulky Motorlet. Uvidíme jak se nám to povede. Matěj F.

16. kolo, Pátek 22.4.2011 18:00, Újezd A - SK Slavia Praha 0:7 (0:3)

Michek, Beránek, Pinkas, Slavík, Havel, Franc, Jelen, Fuchs, Veselovský, Tupý, Svoboda

Další utkání pražského přeboru sehrál náš A-tým na domácím hřišti proti druhému celku tabulky. Bohužel jsme hráli v dost improvizované sestavě. Pavel Jirsa a David Kny odjeli na svátky pryč, Honza Uchytil a Kuba Hora těsně před zápasem onemocněli. Je to škoda, protože si myslím, že kdyby hráli, určitě bychom dokázali Slavii potrápit ještě o něco více. Výsledek je sice poměrně krutý, ale všichni kluci zaslouží za výkon velikou pochvalu. Hlavně naše obrana ve složení Lukáš Pinkas, Mates Slavík a Jakub Havel si dnes počínala více než dobře. Největší rozdíl ve hře obou týmů byla záložní řada, kde nám hodně chyběl Pavel Jirsa. Záložníci se nestačili vracet a pokrývat náběhy krajních hráčů Slavie, a to pak bylo v obraně hodně znát. Slavia byla po celý zápas lepší a vyhrála naprosto zaslouženě, ale i my jsme se do několika slibných šancí zejména Matěj Veselovský chvílemi obraně Slavie dobře zatápěl, bohužel pro nás jsme se ani toho "čestného" úspěchu nedočkali, nutno podotknout že na tom mají zásluhu vynikající brankáři Slavie. Každopádně ale po tomto zápase nemusíme věšět hlavy, ba naopak. Kluci ukázali, že když všichni podají výkon na hranici svých možností dokáží se měřit i s těmito týmy. Jen v těchto výkonech dál pokračovat a nějaké bodíky určitě ještě přijdou. Kluci, dnes velká pochvala, makat stále dál!!!! (mf)

15. kolo, Neděle 17.4.2011 9:00, Bohemians 1905 - Újezd A 11:0 (7:0) hřiště Vítkov

Góly:
Veselovský, Jirsa

Sestava: Michek, Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel,Jelen, Kny, Jirsa, Hora, Fuchs, Svoboda, Uchytil, Veselovský

Bohemians 1905 v tomto zápase opět potvrdili svou kvalitu a naši kluci nevěděli, kde jim hlava stojí. Je třeba ale tyto zápasy brát jako ohromnou zkušenost pro kluky hlavně do budoucna. Je jasné, že proti Spartě, Slavii nebo Bohemce těžko budeme získávat body, ale zkušenosti jsou to obrovské. Náš hlavní úkol pro zbytek jara je připravit se na zápasy s Tempem, ČAFC a Spartou Krč a užít si možnost zahrát si s takovými týmy jako jsou Sparta a Slavia. mf

.

14. kolo, Pátek 8.4.2011 17:30, Újezd A - Fk Viktoria Žižkov 2:7 (0:2)

Góly: Veselovský, Jirsa
Sestava: Michek, Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel,Jelen, Kny, Franc, Jirsa, Hora, Fuchs, Uchytil, Veselovský

Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácím hřišti s Viktorkou Žižkov. Do utkání jsme šli s touhou vydolovat aspoň 1 bod a od začátku to vypadalo, že by náš záměr s trochou štěstí mohl vyjít. Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané, ale přece jenom Viktorka měla o něco více ze hry. Šance Viktorky ale většinou končily na úrovni našeho vápna nebo nepřesnou střelou. My jsme taky dokázali zahrozit kdy situaci důrazně dohrál Tomáš Jelen a ocitl se sám před brankářem, bohužel ale v tísni nezakončil dobře. Ke konci poločasu jsme inkasovali 2 řekl bych možná trochu laciné góly. Škoda toho!!! Druhý poločas pokračoval vyrovnanou hrou a byli jsme to my, kdo se radoval hned na začátku druhé půle, kdy Pavel Jirsa krásně přeloboval vyběhnuvšího brankáře a snížil na 2:1. Vzápětí ale další branka v naší síti a 3:1. Z další naší akce přišlo znovu snížení a to zásluhou tečované střely Matěje V. Bohužel už jsme na víc neměli síly. Ke konci utkání se začalo projevovat, že Viktorka hraje na dvě velice vyrovnané sedmičky a má více sil. Obrana byla ke konci už přetížená a záloha nestačila pokrývat krajní hráče Viktorky. Výsledkem byly další 4 branky v naší síti. Je to škoda, ale myslím si, že za tento zápas si kluci zaslouží pochvalu, protože skutečně makali a odvedli dobrý výkon. mf

.

13. kolo, Sobota, 2.4.2011 AFK Podolí - Újezd A 2:4

Góly: Veselovský 2x, Jelen, Jirsa

Sestava: Beránek, Pinkas, Tupý, Slavík, Havel, Kučera, Jelen, Kny, Franc, Jirsa, Hora, Fuchs a Veselovský.

12. kolo, neděle, 27.3.2011 10:00 Újezd A - Admira 0:3 (0:2)

Sestava: Beránek, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Veselovský, Kny, Franc, Tupý, Podolka, Kučera

11. kolo, něděle, 14.11.2010 12:00 Újezd A - ABC Braník 0:7 (0:4)

10. kolo, úterý 12.10.2010 16:00 SK Sparta Krč - Újezd A 4:3 (1:1)

góly: Veselovský 3x
Sestava: Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Veselovský, Denemark, Kny, Franc, Uchytil, Tupý

V úterý 12.10. jsme předehrávali 10. kolo se Spartou Krč na jejím hřišti. Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. My jsme měli šance hlavně po dlouhých výkopech Tomáše a dobrém dobíhání našich útočníků. Po jednom takovém výkopu a důrazu Matěje Veselovského jsme se dostali do vedení. Po chvíli ale bylo vyrovnáno. Další slabší chvilka našeho brankáře, slabé vyražení balónu před branku, kde byl útočník Krče, pro kterého nebyl problém napálit míc do sítě. Po půli tedy 1:1, ale hra poměrně vyrovnaná. V dresu Krče nás trápil hlavně jeden hráč tmavé pleti, který hrál velice trvdě, někdy až nevybíravě a byl o hlavu větší než naši kluci. Druhá půle vypadala podobně jako ta první, ale padalo více gólů. My jsme se postupně dostali až do vedení 3:2, ale po hrubých individuálních chybách našeho gólmana jsme vedení OPĚT ztratili, jako už poněkolikáté. Za dnešní výkon si kluci zaslouží opravdu pochvalu, bohužel to ale stejně nevyšlo. Opravdu je to velice složitá situace. Když nám zachytá brankář, tak se nevede klukům v poli, a když kluci v poli zápas odjezdí po zadku, vybere si zas slabší chvilky Tomáš. Nezbývá nám už nic jiného, než v klidu dohrát podzimní část, pokusit se ještě urvat nějaký bodík, např. s ČAFC a dál tvrdě makat. Kluci díky za dnešní výkon. (mf)

9. kolo, neděle, 24.10.2010 17:30 Sparta Praha - Újezd A 11:0 (6:0)

8. kolo, pátek, 22.10.2010 9:00 Újezd A - ČAFC Praha 1:3

7. kolo, sobota, 16.10.2010 9:00 Motorlet - Újezd A 4:2 (2:2)

góly:
Veselovský 2x

6. kolo, pátek 8.10.2010 17:00 Újezd A - FC Tempo Praha 1:4 (0:1)

gól: Veselovský
Sestava: Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Veselovský, Kny, Denemark, Franc, Uchytil, Tupý.

Tentokrát jsme přívítali na našem hřišti FC Tempo. Soupeř měl po 5 kolech na svém kontě pouhý 1 bod, a tak jsme doufali, že bychom mohli přidat nějaký ten bodík do naší sbírky. Bohužel realita byla úplně jiná. Začátek zápasu jsme asi byli ještě v šatně, nebo nevím kde, ale už ve 2. minutě jsme inkasovali gól. Naši hráči ale dál pokračovali v ospalém a nevýrazném výkonu, který korunovali špatnými přihrávkami. Několikrát jsme ani nebyli schopni si nahrát na 3 metry, vůbec jsme nebojovali a tak se do šaten šlo za stavu 0:1. V kabině byla trošku bouřka, s kluky jsme si to vyříkali a řekli si, že od začátku druhé půle na Tempo vlítneme a budeme chtít zápas strhnout na naši stranu. Ovšem začátek druhé půle nebyl o nic lepší než té první a my jsme spali dál a myšlenkami jsme byli někde úplně jinde. Dostali jsme další 3 góly, soupeř byl jasně lepší ve všech činnostech a převyšoval nás nejméně o třídu. Asi 10 minut před koncem přišlo snížení z našeho ojedinělého útoku, kdy se trefil náš bomber Matěj Veselovský, který ještě po chvíli trefil břevno. To byly ale snad jediné 2 střelý za celý zápas. Takže jediné co zbývá je dívat se do budoucna a snažit o 100% více nejenom v zápasech, ale i v trénincích. Takže pánové, budííííček!!! (mf)

5. kolo, sobota 2.10.2010 9:00  SK Slavia Praha - Újezd A (2:0)

Sestava: Michek, Pinkas, Slavík, Havel, Jirsa, Hora, Veselovský, Kny, Denemark, Franc a Uchytil.

Sympatický výkon se Slavii Praha. Tak by se dala v krátkosti vyjádřit naše předvedená hra proti favoritovi tohoto utkání. Naši hráči od první minuty bojovali a nedávali soupeři prostor k jejich technické a kombinační hře. Hráče Slavie jsme atakovali již při rozehrávce, čímž jsme je drželi v dostatečné vzdálenosti od naší branky a nepřipustili jsme tak jejich přesné zakončení. Vedoucí branku Slavie jsme dostali v 11 minutě po dobře zahraném rohovém kopu a přesné hlavičce námi nehlídaného slavistického hráče. Slibné skóre jsme drželi až do 40 minuty. Bohužel jsme neuhlídali hráče z levé strany, který nezištnou přihrávkou před naši branku připravil spoluhráči tutovku a ten se nemýlil. Naše dvě brankové příležitosti nebyly využity, takže konečné skóre 0 : 2 v náš neprospěch se již neměnilo. Za předvedený výkon je však hráče nutno pochválit a popřát jim, aby ve své snaze hrát dobrý fotbal i s týmy daleko silnějšími vydrželi. (ah)

4. kolo, pátek 24.9.2010 17:30 Újezd A - Bohemians 1905 2:8 (1:5)
góly: Veselovský, Kny

Sestava: Michek, Havel, Pinkas, Slavík, Uchytil, Kny, Král, Jirsa, Hora, Franc, Veselovský, Denemark

Ke čtvrtému zápasu nastoupilo naše áčko proti jednomu z nejlepších týmů v Praze a asi i v republice. V předchozím utkání dala Bohemka 23 gólů Čafce a tak jsme nastupovali trochu s obavami, aby jsme neodešli taky s nějakým dvouciferným debaklem. Kluci se ale nenechali jménem soupeře zastrašit a od začátku bojovali jak to šlo. Prvních deset minut obrana fungovala téměř bezchybně a Bohemka se dostala jen k pár střelám, které Tomáš v bráně pochytal. Naopak jsme to byli my kdo udeřil jako první. Už ve druhé minutě dobře napadal Máťa Veselovský a po nedorozumění v obraně Bohemky vstřelil gól do prázdné brány. Vedli jsme tedy prvních 10 minut 1:0. Pak ale dala Bohemka v rychlém sledu 2 góly a my už jsme v obraně nevěděli kde nám hlava stojí. Ke konci poločasu jsme dostali 3 naprosto zbytečné góly. Dvakrát hned po špatné rozehrávce a jednou poté co si Tomáš nedokázal správně postavit zeď(!!!!!).Poločas tedy skončil 1:5, ale předvedená hra byla dobrá. V druhé půli jsme se bránili útokům Bohemky a dostali jsme 3 branky. Povedlo se nám ke konci i snížit zásluhou Davida Kny, který opět dobře napadal, získal balon a z úhlu prostřelil urostlého brankáře Bohemky. Výsledek 2:8 sice nevypadá moc lichotivě, ale kluci ukázali, že i s těmito týmy se dá hrát. Bojovali, už i důraz v soubojích se zlepšil, takže doufejme, že to přenesou i do dalšího zápasu v Krči a získáme zas nějaký bodík do tabulky. Kluci jen tak dál, a vzhůru na Krč(mf).

3. kolo, sobota 18.9.2010 11:00 Viktoria Žižkov HP - Újezd A 5:1 (2:1)

gól:
 Veselovský
Sestava: Michek, Havel, Pinkas, Uchytil, Kny, Král, Jirsa, Hora, Franc, Veselovský, Denemark, Tupý

O kvalitách žižkovské Viktorky jsme věděli z předcházejících dvou zápasů (přátelák u nás a v rámci E.ON Cupu), a proto jsme k zápasu přistupovali s vědomím,že jedině bojovnost všech hráčů nám může dát určitou šanci na úspěch. Na hráčích bylo vidět, že si má slova vzali k srdci a od první minuty skutečně bojovali, čímž se vyrovnali i hře soupeře. Nepoložila je ani úvodní branka Viktorie a po akci z levé strany a pěkném centru se nám podařilo brankou M.Veselovského vyrovnat. Po vyrovnávací brance se nám dařilo držet hru se soupeřem a odvracet jejich nebezpečné protiútoky až do poslední minuty prvního poločasu, kdy si Tomáš vyraženou střelu do břevna nešťastně srazil zády do sítě. Ve druhém poločase se však již projevila větší fotbalovost a aktivita hráčů soupeře. Krátce po zahájení druhé půle hráči Viktorky po krásné akci na jeden dotek zýšili na 3:1 a tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Vzhledem k dosti vysokému tempu hry a počtu hráčů na střídání nám ubývaly rychle síly a zápas jsme dohrávali značně vyčerpaní. Závěrem si vybral slabší chvilky v brance Tomáš a dvěma dosti lacinými góly se skóre zastavilo na 1:5 v náš neprospěch. I přes prohru jsem všem hráčům poděkoval za předvedenou hru a především za bojovnost, kterou prokázali proti velice kvalitnímu soupeři všichni i včetně našich čtyř hráčů ročníku 2001 (ah).

2. kolo, pátek 10.9.2010 18:00 Újezd A - AFK Slavoj Podolí 2:1 (0:1)

góly: M.Veselovský

Ke druhému MU jsme nastoupili s vědomím kruté porážky z minulého týdne a s cílem toto napravit. Proto jsem po předcházející dohodě s Matějem postavil do na začátek utkání do branky Kubu Havla s rozestavením hráčů 3-3-1, abychom se pokusili změnit především přístup hráčů k utkání. Od začátku byl zápas vyrovnaný s hrou převážně u prostřed hrací plochy. Měli jsme i dvě brankové příležitosti,ale chyběl větší klid a soustředěnost při zakončení. Takže nakonec v prvním poločase rozhodla standardka soupeře v 16 minutě, kdy po dobře zahraném rohovém kopu na zadní tyč,výškově vyšší hráč Podolí umístil míč do naší sítě. O přestávce jsme si s klukama v kabině řekli, že nic není ztraceno a že větší bojovností a snahou můžeme nepříznivý výsledek otočit. Do branky nastoupil Tomáš Michek a změnili jsme i rozestavení na 3-2-2, abychom posílili především útok. Naše snaha a bojovnost byly na konec korunované vyrovnavací brankou z hlavy Matěje Veselovského po dobře zahraném rohovém kopu. Vítězný gól pak po třech minutách vstřelil opět Matěj, kdy se po úniku po pravé straně nemýlil a podel vybíhajícího brankaře usměrnil míč do sítě soupeře. Posledních deset minut se přelévaly útoky z jedné strany na druhou a o rušné momenty před brankami nebylo nouze. Zde je potřeba vyzdvihnout výkon Tomáše Michka v brance, kdy včasným vyběhnutím a jedním super zákrokem zlikvidoval dvě brankové příležitosti soupeře. A protože i naše dvě dobré střelecké příležitosti soupeř v poslední chvíli zneškodnil, udrželi jsme těsné vítěství až do konce zápasu a tak jsme mohli oslavovat první vítězství v Pražském přeboru. Závěrem musím klukům poděkovat za předvedený výkon a bojovnost ve druhém poločase! Jen tak dál i v dalších ukáních! (ah)

1. kolo, sobota 4.9.2010 9:00 Admira - Újezd A 9:1 (7:1)

gól: Jirsa
Sestava: Michek, Pinkas, Havel, Slavík, Uchytil, Král, Jirsa, Hora, Kny, Franc, Veselovský, Denemark, Podolka

K prvnímu mistrovskému utkání jsme odjížděli ve velkém očekávání, co naši kluci předvedou. Utkání se hrálo na velice pěkně připraveném travnatém povrchu v areálu Admiry v Kobylisích. Začátek utkání nebyl z naší strany zas až tak špatný a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli odjet s takovým výpraskem, s jakým jsme nakonec odjeli. Na začátku utkání jsme se asi ve 3. minutě dostali do vedení po rohu Jirsy a drobné teči domácí obrany, která si srazila míč do brány. Vedli jsme tedy 1:0. Co se ale dělo po tom ???...... na to radši rychle zapomenout......První protiútok domácích, střela a vyrovnáno 1:1. Druhý útok domácích 2:1.....a takhle to šlo až do stavu 7:1, kdy běžela asi 15. minuta prvního poločasu. Museli jsme tedy s Tondou nějak zareagovat a tak jsme vystřídali našeho brankáře Tomáše Michka a do brány šel Kuba Havel. Do konce poločasu jsme již neinkasovali a udrželi stav 7:1. Druhá půle už byla jen hra kočky s myší. První zápas nám ukázal, že máme ještě hodně co dohánět a že přebor rozhodně nebude procházka růžovou zahradou. Bohužel nás moc nepodržel ani golman Tomáš Michek, ale prohru nelze vyčítat jen jemu. Ostatní kluci skoro vůbec nebojovali, neběhali, nechali si nakopat např. Veselovský, Král, Jirsa si nechali nakopat místo toho aby nakopali soupeři. Zbývá napsat jediné.....Kluci je potřeba zabraaaaat!!!! (mf)