FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 13 (25%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (36%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 53

SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy B 5:0 (4:0)

Výprask od lepšího soupeře!
                    
               
Středa 29/2 - UMT Satalice

SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy "B" 5 : 0 (4:0)
             
Sestava:
Pecho – Váňa (Mára), Mareš, Ryšavý (Cikhart), Denis (Gruber) – Sochovič (Novotný), Čermák, Šebesta, Fučík (Křelina) - Machata, Fišer
          
            
V dalším přípravném utkání na UMT v Satalicích na nás čekal opět jeden z těch kvalitnějších soupeřů, který, jak se zdá, bude usilovat o postup z I. A třídy do přeboru! Soupeř byl nad naše síly a prohráli jsme poměrně vysokým rozdílem zaslouženě, zejména pak za výkon z prvního poločasu, kdy jsme se prakticky pořádně nedostali k ohrožení branky soupeře.
                           
V naší sestavě bylo opět 5 dorostenců, klukům v poli se v tomto případě až tolik nedařilo (ale to bylo o hře celého mužstva), ale velmi dobře se předvedl v bráně Dan Pecho, který nás držel dlouho nad vodou a svými zákroky, zejména v prvním poločase, zabránil ještě vyšší porážce.
                         
V každém případě to byla užitečná konfrontace s vyšší soutěží a určitě, hlavně po stránce fyzické, nám tady to utkání přispělo ke kvalitní přípravě na jarní sezónu. A hlavně pro mladé kluky to byla dobrá zkušenost… jen škoda, že jsme ve druhém poločase nevyužili několik samostatných nájezdů na gólmana soupeře, abychom alespoň malinko zkorigovali skóre utkání. V utkání jsme zkoušeli v útoku pro naše A mužstvo Martina Machatu z Admiry, který ukázal, že fotbal umí a že by mohl možná v krátké době nahradit kanonýra Frýdu… no uvidíme, jak se celá situace bude řešit dál!
                        
Následující víkend dochází ke změně, B nastoupí k dalšímu utkání v neděli 4/3 od 10:00 hod. proti FK Řeporyje na Aritmě, sraz tam v 09:15 hod., odjezd z Újezda 08:30 hod. od hřiště.
                      
Další utkání pak odehraje B opět příští týden ve středu 7/3 od 19:00 hod. v Satalicích v rámci zimního turnaje proti domácímu FC Satalice.

            
Štefan Krížo