FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 98 (51%)
FB našeho FK ÚnL 31 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 40 (21%)
Stránky FAČR fotbal.cz 16 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 191

Neberte nám naši hru - podpořte náš klub hlasováním

Projekt Pražského fotbalového svazu  „Neberte nám naši hru“
( !!! podpořte náš klub hlasováním !!! )
                      

Vážení fotbaloví přátelé,

V polovině dubna odstartoval v Praze projekt „Neberte nám naši hru“. Jedná se o preventivní program, který je zaměřen na děti ve věku 6-10 let a jejich rodiče. Konkrétně se tedy ve fotbale jedná o mladší a starší přípravky. Jistě jste průběh kampaně zaregistrovali ať už v médiích, či jste se setkali s promo týmem přímo při utkáních nejmenších fotbalistů.
                    
Hlavním cílem je kultivovat chování rodičů na utkáních nejmenších fotbalistů. Nechceme, aby byly děti zbytečně stresovány neúměrným tlakem rodičů či ovlivňovány jejich vulgárním chováním. Zároveň je jedním z cílů výchova malých fotbalistů v duchu myšlenek fair-play, respektu k rozhodčímu, soupeři a trenérům. Podporu projektu vyjádřily všechny pražské prvoligové kluby a spolu s nimi patroni Martin Frýdek ze Sparty, Stanislav Vlček ze Slavie, Luboš Kozel z Dukly, Marek Nikl z Bohemians 1905 a Tomáš Procházka z Viktorie Žižkov.
                               
V rámci projektu je také vypsaná soutěž o nejaktivnější klub, který získá nejvíce podpisů pod „Kodex slušného rodiče“. Ten mohou rodiče malých fotbalistů z našeho klubu podepisovat přímo na internetových stránkách projektu www.nebertenamnasihru.cz. ( náš klub FK Újezd nad Lesy najdete, když sjedete při výběru klubů úplně dolů ) Odměnou pro tři nejúspěšnější kluby pak bude fotbalové vybavení NIKE pro fotbalisty přípravek z e-shopu www.extrafotbal.cz v hodnotě 15 000,- Kč, 10 000,- Kč a 5 000,- Kč.
                       
Věříme, že se čas a energie vložená nejen do tohoto projektu pozitivně projeví v nejbližších letech přímo při utkáních přípravek i starších fotbalistů.

                      
Přepis dopisu od předsedy PFS Dušana Svobody.