Neberte nám naši hru - podpořte náš klub hlasováním

Projekt Pražského fotbalového svazu  „Neberte nám naši hru“
( !!! podpořte náš klub hlasováním !!! )

Vážení fotbaloví přátelé,

V polovině dubna odstartoval v Praze projekt „Neberte nám naši hru“. Jedná se o preventivní program, který je zaměřen na děti ve věku 6-10 let a jejich rodiče. Konkrétně se tedy ve fotbale jedná o mladší a starší přípravky. Jistě jste průběh kampaně zaregistrovali ať už v médiích, či jste se setkali s promo týmem přímo při utkáních nejmenších fotbalistů.

Hlavním cílem je kultivovat chování rodičů na utkáních nejmenších fotbalistů. Nechceme, aby byly děti zbytečně stresovány neúměrným tlakem rodičů či ovlivňovány jejich vulgárním chováním. Zároveň je jedním z cílů výchova malých fotbalistů v duchu myšlenek fair-play, respektu k rozhodčímu, soupeři a trenérům. Podporu projektu vyjádřily všechny pražské prvoligové kluby a spolu s nimi patroni Martin Frýdek ze Sparty, Stanislav Vlček ze Slavie, Luboš Kozel z Dukly, Marek Nikl z Bohemians 1905 a Tomáš Procházka z Viktorie Žižkov.

V rámci projektu je také vypsaná soutěž o nejaktivnější klub, který získá nejvíce podpisů pod „Kodex slušného rodiče“. Ten mohou rodiče malých fotbalistů z našeho klubu podepisovat přímo na internetových stránkách projektu www.nebertenamnasihru.cz. ( náš klub FK Újezd nad Lesy najdete, když sjedete při výběru klubů úplně dolů ) Odměnou pro tři nejúspěšnější kluby pak bude fotbalové vybavení NIKE pro fotbalisty přípravek z e-shopu www.extrafotbal.cz v hodnotě 15 000,- Kč, 10 000,- Kč a 5 000,- Kč.

Věříme, že se čas a energie vložená nejen do tohoto projektu pozitivně projeví v nejbližších letech přímo při utkáních přípravek i starších fotbalistů.

Přepis dopisu od předsedy PFS Dušana Svobody.