Byl jmenován nový trenér A-týmu mužů

Informace o změně trenéra FK Újezd nad Lesy

Dne 10.10.2010 mužstvo FK Újezd nad Lesy nastoupí pod vedením nového trenéra Karla Svobody s asistentem Pavlem Kotenem.

Hráčská kariéra Karla Svobody byla ve fotbalových klubech Dobříš, Slavia Praha, Aritma, Čelákovice, Měšice a jeho trenérská činnost se rozvíjela v klubech Meteor Praha, Viktoria 8, Dobřejovice a Vyšehořovice.

Hráčská kariéra asistenta trenéra Pavla Koteny byla v klubech SK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov, FK Admira, Klecany, Všemíry.

Nedělní zápas je souboj o poslední místo, tak věřme, že nový trenér pomůže mužstvu se odpoutat z dolních příček Pražského přeboru.