FK Újezd nad Lesy – Bohemians Praha B 0:4 (0:2)

Úterý 8. května 2012 (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – Bohemians Praha "B" 0:4 (0:2)

góly:
45´ a 90´J.Hájek, 21´Kuťák, 53´Strnad

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Bílek, Otopal, Minář, Doležal (65´M.Kovář) - P.Kovář, Zeman, Kohout, Daníček - Křelina, P.Mareš (65´Machata)

připraveni na střídání: Krejčí, Pecho

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Újezd na dvě vítězství v řadě nenavázal, podlehl doma rezervě Bohemians

Svěřenci trenéra Kurucze by měli asi všechny zápasy hrát na hřištích soupeřů. Doma body rozdávají a pak je vozí z venku. Jako tentokrát z Újezda. Od začátku měli herní převahu a rychle nechali domácí zapomenout na případný další bodový zisk. Rezerva Bohemians jim nasázela čtyři góly, které spravedlivě podělila po dvou v každém poločase.

Hosté od začátku dali najevo, že přijeli pro vítězství. Rychlou kombinační hrou rozleptávali domácí defenzívu a poprvé se jim to povedlo ve 21. minutě, kdy skore zápasu otevřel Kuťák. Naděje domácím definitivně vzal v nastavní první půle šikovný záložník hostů Jakub Hájek.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil a když v 53. minutě přidal třetí gól hostů Strnad bylo hotovo. Zápas už se dohrával v klidu pod kontrolou hostů a ti nakonec v poslední minutě uzavřeli brankový účet čtvrtým gólem. Postaral se o nej podruhé v zápase Jakub Hájek.

Újezd nad Lesy - Bohemians Praha B 0:4 (0:2)
Branky:
45+1. a 90. J. Hájek, 21. Kuťák, 53. Strnad.
ŽK: bez karet.
Rozhodčí: Gotthard - Šmakal, Vojtěch.

Diváků: 100.

Újezd nad Lesy: Hlubuček - Doležal (65. M. Kovář), Otopal, Minář, Bílek - Daníček, Zeman, Kohout, P. Kovář - Mareš (65. Machata), Křelina. Trenér: Štefan Križo.

Bohemians Praha B: Chrobok - Kovář, Kvída, Pařízek, P. Hájek - Žampach (46. Sekera), Ramba, J. Hájek, Strnad - Kuťák (46. Outlý), Mráz (82. Kuč). Trenér: Ladislav Kurucz.

Hlasy trenérů
Štefan Križo (Újezd):
„Možná jsme si tak trochu mysleli na úspěšný výsledek. Ale narazila kosa na kámen. To bylo něco jiného než zápasy s béčkem Metoru a Motorletu. Hosté byli fotbalovější, lepší po všech stránkách. Góly jsme dostávali po individuálních chybách, ale oni nás svou hrou k těm chybám přinutili. Vyhráli naprosto zaslouženě."

Ladislav Kurucz (Bohemians Praha B): „Zase jsme hráli dobře, ale tentokrát jsme k tomu přidali i góly. Příležitost tak mohli dostat dva talentovaní dorostenci a určitě nezklamali. Tihle mladí kluci se mi líbí."

Nejlepší hráč Újezda: Tomáš Otopal
Nejlepší hráč Bohemians B: Jakub Hájek
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jakub Hájek (Bohemians B)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání FK Újezd nad Lesy – Bohemians Praha "B" ZDE.

Fotogalerie z utkání FK Újezd nad Lesy – Bohemians Praha "B" od M.Bradáče ZDE.