FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 14 (25%)
FB našeho FK ÚnL 11 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (16%)
Jiné 3 (5%)
Celkový počet hlasů: 56

Rozhovor se Š.Krížem a J.Křelinou

Rozhovor ze stránek www.fotbalpraha.cz:
                
Újezd nad Lesy ožil: Žijeme a budeme se o záchranu prát ( 7.5.2012 )

Újezd nad Lesy už byl pro leckoho na odpis a počítalo se s tím, že zabere jedno ze sestupových míst. Po neděli je ale všechno jinak. Tým trenéra Križa vyhrál podruhé v řadě (nad Motorletem B a Meteorem B shodně 1:0) a oživil naděje na udržení. Byť je stále poslední, jeho situace nevyhlíží beznadějně. „Zdaleka není konec, máme o co hrát,“ vyhlásil trenér Štefan Križo.
                 
Jeho tým má na kontě dvacet bodů, a i když je u dna tabulky, manko není nijak propastné. „I když jsme nedávno prohráli v Radotíně, tak jsem věřil, že je to pořád hratelné. Máme do konce sedm utkání a každé z nich bude pro nás existenční. Budeme bojovat,“ okomentoval situaci Križo.
                  
Hráči Újezda si po zápase radostně pleskali rukama, užili si v kabině vítězný pokřik. Na každém kroku bylo znát, že se jim v roli vítězů, kterou dlouhou dobu neznali, líbí. Jejich hrdinou byl Jakub Křelina, který v 88. minutě vstřelil v Libni vítězný gól. „Jsme rádi, že to konečně přišlo a vyhráváme. Vypadalo to špatně, ale teď věříme, že nás tyhle vítězství nastartují. Určitě není hotovo, budeme o záchranu bojovat,“ konstatoval útočník Újezda.
                       
Ten se střelecky prosadil ve chvíli, kdy už si všichni mysleli, že duel spěje neodvratně k bezbrankové remíze. Míč se k němu dostal po sérii chyb Meteoru B před jeho pokutovým územím. „Byla to docela těžká pozice. Míč přede mnou skočil, ale povedlo se mi ho nakonec trefit tak, že skončil v bráně,“ smál se Křelina.
                             
Újezd nad Lesy v Libni neriskoval, trenér Križo neměl v úmyslu jít v závěru utkání do rizika a nejspíš by byl spokojený i s bodem. „Určitě bychom hru bezhlavě neotevřeli. Na druhou stranu, určitě jsme hráli v ofenzivnějším rozestavení než dřív. Na hrotu býval jeden hráč, teď tam byli dva útočníci,“ vysvětloval kouč Újezda nad Lesy.
                             
Križův tým se v poslední době chytil. Kouč se snaží oživit sestavu týmu i borci, kteří chodí hrávat za rezervu. A Újezdu se daří a vyhrál dvakrát v řadě, když zdolal rezervu Motorletu i Meteoru 1:0. „Na béčka nám to v poslední době jde, ale teď nás čeká rezerva Bohemians Praha. To bude hodně těžký zápas. Ale i béčko Bohemky někdy prohrává a my uděláme všechno pro to, abychom i v tomhle utkání bodovali,“ doplnil Križo.
                          
Šanci potvrdit vzestup formy má Újezd nad Lesy už v úterý ve zmíněném zápase s celkem Bohemians Praha B, kterému patří druhé místo tabulky. Na vedoucí Aritmu ztrácí tým ze Střížkova sedm bodů. Zápas začíná v 17.00.

                   
René Machálek, editor agentury Mediafax