FK Újezd nad Lesy – SK Motorlet Praha B 1:0 (0:0)

Úterý 1. května 2012 (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – SK Motorlet Praha "B" 1:0 (0:0)

gól:
 pk 55´Kohout

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Bílek, Otopal, Minář, Doležal (70´Čermák) - P.Kovář, Zeman, Kohout, Daníček (86´Moško) - Křelina, Krejčí (62´Novotný)

připraveni na střídání: M.Kovář, Pecho

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Újezd překvapivě s rezervou Motorletu oživil naději na záchranu

Újezd překvapivě s rezervou Motorletu oživil naději na záchranu Pokud v Újezdě nad Lesy stále ještě pomýšlejí na udržení soutěže, udělali asi hodně důležitý, ikdyž překvapivý krok. Po debaklu v Radotíně doma porazili rezervu Motorletu. A při bodovém půstu mužstev před nimi vykřesali jiskřičku naděje. Mnohé napoví další dvě slepená kola, o víkendu a v úterý 8. května.

Mladíci z Motorletu sice měli po celý zápas v poli převahu, ale v koncovce byli jaloví. A když nedáte gól nemůžete vyhrát. Lekci z produktivity jim tak uštědřili statečně bojující domácí.

Rozhodla o tom 55. minuta zápasu. Kohout se dral do šance přes tři obránce Motorletu a ten poslední, Řepka, jej poslal uvnitř šestnácky k zemi. A na světě byla penalta. Exekuce se ujal sám postižený Kohout a jediným gólem zápasu zajistil Újezdu tři body. Možná s cenou zlata. Kdo ví, zajíci se přece počítají až po honu.

Újezd nad Lesy - Motorlet B 1:0 (0:0)
Branka:
55. z penalty Kohout.
ŽK: 16. Kohout, 84. Zeman - 54. Řepka.
Rozhodčí: Handl - Hurych, Špivák.

Diváků: 100.

Újezd nad Lesy: Hlubuček - Krejčí (62. Novotný), Minář, Zeman, Bílek - Daníček (86. Moško), P. Kovář, Otopal, Doležal (70. Čermák) - Křelina, Kohout. Trenér: Štefan Križo.

Motorlet B: Vácha - Golovko, Fischer (46. Čadek), Jírec, Podzemský - Řepka, Faktor, Osvald (88. Schuster), Soukup (70. Chaloupka) - Malčánek, Majerčin. Asistent trenéra: David Lukeš.

Hlasy trenérů
Štefan Križo (Újezd):
„ Výsledek, který asi nikdo nečekal. Jen nevím, jestli už z hlediska boje o záchranu není pozdě. O to víc nás musí mrzet některé předchozí zápasy, které jsme takto nezvládli. Udělali jsme nějaké změny v sestavě a asi to pomohlo. Někteří kluci si sáhli na dno sil, ale tak by to mělo být, tak bychom se měli o záchranu rvát pořád. Mladí běhaví kluci z Motorletu nám dali pořádně zabrat.”

David Lukeš (Motorlet B): „Byli jsme celý zápas jasně lepší. S ohledem na terén jsme dobře kombinovali, vytvářeli si šance, které jsme ale neproměňovali. Totálně jsme selhali v produktivitě. Domácí dali gól z penalty a pak už to ubojovali. Od nás už to bylo křečovité.”

Nejlepší hráč Újezda: Tomáš Zeman
Nejlepší hráč Motorletu B: Matěj Řepka
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Daniel Hlubuček (Újezd)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání FK Újezd nad Lesy – SK Motorlet Praha "B" ZDE.